Велике прибирання квартири

Капітальне прибирання забирає досить велику кількість сил і багато часу. Потрібно підготувати велику кількість необхідних миючих засобів, а також щіток, ганчірок і мочалок.

В настоящее время любые глазные заболевания можно вылечить по самым новейшим передовым методикам. Одной из самых распространенных болезней является катаракта симптомы , которой обычно проявляются у людей преклонного возраста или же возникают вследствие травмы глаза и многих других причин.


поетапний план

1. Стіни і стелі.
2. Меблі, гардини, штори, жалюзі, ролети і батареї.
3. Двері, вікна та підвіконня.
4. Перила, сходи, і підлоги.
5. Всі окремі кімнати.

Коротко про прибирання
. Під час прибирання за допомогою сухої ганчірки та швабри потрібно змести акуратно весь пил.

Стіни, миються за допомогою ганчірки і мильного розчину. Пилососом чиститься пил в доріжках і килимках. Протріть вимикачі та розетки, ганчіркою, змоченою в спирті. Протріть вологою ганчіркою люстри і всі настінні лампи.

Ширми з натуральних тканин чистяться за допомогою пилососа. Всі шафи необхідно вимити зсередини, і потім всі речі занову скласти. Дерев'яні предмети миються і поліруються.

Крісла та дивани необхідно ретельно пропилососити. Всі знімні деталі, а також штори та гардини необхідно випрати, пропрасувати і повісити на місце. Все інше необхідно вимити і протерти насухо. Якщо в будинку є камін необхідно зайнятися його чищенням.

Вимийте рами і шибки. Двері миють з миючим засобом. Підлоги необхідно вимити, дотримуючись рекомендацій по їх догляду. Керамічні поверхні миють миючим розчином. Бруд між різними швами досить просто видалити за допомогою пароочисника.

Килими обов'язково потрібно вичистити і випрати. Можна здати в спеціалізовану хімчистку. Окремі кімнати пилососять, миють підлоги і всі предмети меблів.