Верстати для арматури в монолітному будівництві

У сучасному монолітному будівництві технологічно обгрунтовано застосування арматури, за допомогою якої відбувається армування - посилення монолітного каркаса за допомогою прута або дроту.

Такой природный материал, как гранит превосходно подходит для изготовления мемориальных досок, надгробных памятников и многих других изделий. Если Вы выбираете гранит, то обращаться необходимо Вам сюда, где можно заказать памятник из материала высокого качества и художественного оформления по достойным ценам.


В ході будівництва найчастіше потрібно підганяти прути за розміром і формою: підрізати, рубати чи згинати їх. Все це проводиться за допомогою спеціального обладнання: верстатів для різання та згинання арматури.

Невід'ємний етап монолітних робіт - це підготовка арматури потрібних розмірів. Відбувається різка арматури по прикладені креслення, а так само її гнучка. Всі ці операції виконуються в спеціально облаштованих місцях за допомогою профільних верстатів для різання та згинання арматури.

Працювати з арматурними прутами зовсім не просто, тому для полегшення цього процесу в будівництві використовуються верстати для різання та згинання арматури.

Вибір верстатів для згинання та різання арматури

Для забезпечення безперебійного процесу будівельного виробництва, потрібна наявність якісної техніки.

Ось чому потрібна максимальна відповідальність у її виборі. Перед тим як зробити вибір, важливо ретельне вивчення його технічних характеристик, уточнення особливостей експлуатації і наявності додаткових функцій. Вибір визначається ще й обсягом передбачуваної роботи.

Арматура надає конструкції необхідну міцність і надійність. При масштабних будівельних роботах ніяк не обійтися без застосування спеціального обладнання з обробки арматурних прутків. Спеціальний рубочний верстат легко розрізає міцний матеріал, ця машина незамінна на стадії підгонки сталевої арматури в процесі виготовлення металевих конструкцій.

Для згинання арматурних стержнів, при побудові цих металевих конструкцій, використовується верстат для гнуття арматури, особливо тоді, коли необхідно надати прямокутну форму сплетеної арматурної сітки.

Обидва види верстатів бувають:
• ручні, для прутків діаметром до 12 мм;

• з електроприводом, для прутів значно більших за діаметром.

Електропривидні верстати універсальні і більш економічні у масштабах великого будівництва.