Вхідні двері, догляд за ними

Тільки уявіть, що ви запросили когось особливого в гості, приготували романтичну вечерю при свічках, красиво одяглися. Лунає дзвінок, і раптом ви не можете відкрити двері. Це займає багато часу і зусиль. О, мій Бог! Як соромно, чи не так? Тому ніколи не нехтуйте подібною проблемою із вхідними або якими-небудь іншими дверима.

В наши дни деревянные окна не перестают пользоваться несомненным успехом среди населения. Современные деревянные окна киев , выполнены из качественных экологически чистых материалов, благодаря своей красоте и оригинальности, способны украсить любой дизайн.

Зовнішній вигляд дверей

Вважається, що передні вхідні двері уособлюють характер мешканця квартири або будинку. Якщо вхідні двері починають погано відкриватися, не ігноруйте цей факт, визначте, в чому проблема і усуньте її якомога швидше.

Насправді вхідні двері охороняють весь будинок, кожен мешканець або гість проходить через ці двері, щоб увійти або вийти. Вони охороняють житло від екстремальних погодних умов, наприклад, штормового вітру, злив і навіть спекотних сонячних променів. Напевно все це негативно позначається на стані дверей. Але перш ніж почати перевірку пошкодження дверей, погляньте на килим, можливо він лежить занадто близько і заважає їх роботі.

Перевірка роботи

Якщо двері почали важко відкриватися, огляньте їх належним чином, перевірте петлі, замок і краї. Часом дерев'яні двері можуть набухати через погодні умови і це стає причиною їх виходу з ладу.

Іноді на дверних петлях з'являється іржа або вони слабшають від постійного користування. Дверна ручка також може бути пошкоджена або іржава. Тому необхідно приділити трохи уваги і ретельно почистити всі деталі дверей. Можливо, це допоможе уникнути їх заміни або навіть установки нових дверей.

Почніть з петель. Відкрийте їх і вийміть двері з рами. Виправте всі виявлені ушкодження. Якщо заглибився паз, заповніть його оргалитом, також обробіть всі щілини і заполіруйте дверну раму. Зніміть дверну ручку; тепер очистіть двері, видаляючи бруд по краях.

Якщо вони набухли через вологість, використовуйте ручний рубанок для коригування розміру дверей. Потім приступайте до роботи над замком і дверною ручкою. Видаліть пил і іржу, якщо такі є. Пофарбуйте двері або покрийте лаком і дайте їй просохнути. Тепер знову встановіть їх і щільно закрутіть петлі. Перевірте результат своєї роботи.

Двері виходять з ладу, тільки якщо ви занадто довго не доглядали за ними, нехтуючи своїми обов'язками. Краще періодично проводити профілактичну чистку і не чекати поломки.