Вхідні двері з використанням скла

Вибираючи для вашого будинку скляні вхідні двері або двері зі скляними вставками, ви тим самим декоруєте його зовнішній вигляд і робите привабливіше. Такі двері мають ряд інших переваг, які ми перерахуємо нижче.

В настоящее время для продукции, подлежащей обязательной оценке соответствия в рамках ТС, необходим специальный документ - сертификат таможенного союза , который обеспечивает допуск продукции на территорию таможенного пространства в свободное обращение.

Переваги використання скла для передньої вхідних дверей

Вхідні двері з використанням скла виглядають набагато привабливіше, ніж двері з інших матеріалів. В даному випадку це дуже важливо так як, прийшовши до вас у гості, перше, що бачить людина, саме двері.

Крім того, скло дозволяє природному світлу більше проходити в будинок. Це може допомогти домовласникам заощадити на електриці. Природне світло також візуально збільшує простір кімнати і робить її комфортніше, привабливіше, ніж штучне освітлення.

І нарешті, скляні вхідні двері можуть зробити вигляд вашого будинку унікальним, щоб допомогти йому виділиться серед поруч розташованих будинків.

Варіанти оформлення вхідних дверей склом можуть бути самі різні. Деякі моделі дверей можуть бути практично повністю виготовлені зі скла, в той час як інші можуть мати тільки невеликі вбудовані віконця.

Нижче перераховані найбільш часто зустрічаючі варіанти:

повністю скляні двері;

половина дверей скляні, а саме в їх верхній частині;

скло в якості бічної панелі біля дверей;

скла вставлені в двері в якості віконець різної форми і розмірів;

арочні вікна над верхньою частиною дверей.

В якості декоруючого аксесуара для таких дверей можуть використовуватися ковані залізні візерунки. Крім того, таке кування забезпечить більшу безпеку для вашого будинку. При бажанні створити відокремлену атмосферу і конфіденційність в будинку, можете встановити жалюзі на скляних дверях з їх внутрішньої сторони.

Типи скла

Для вхідних дверей можуть використовуватися різні типи скла. Деякі з них є базовими, а інші використовуються в декоративних цілях. Таким чином, різні типи скла мають різні функції.

1. Скло Art Glass - декоруюча функція і фільтрація світла.

2. Вітражне скло - декоруюча функція.

3. Тоноване скло - функція конфіденційності та фільтрації світла.

4. Прозоре скло / свинцеве скло - початкова функція скла / фільтрація світла.

Загальні поради вибору вхідних дверей зі склом

Для дверей має використовуватися тільки загартоване скло. Воно є більш міцним і при сильному ударі розбивається не так на великі осколки, а на дрібні, які не мають гострих країв;

Переконайтеся, що скло встановлено надійно і не пропускатиме крізь щілини холодне повітря в будинок;

Важливо вибрати двері, які будуть доречні по дизайну і будуть відповідати зовнішньому стилю вашого будинку;

Двері повинні відповідати вашим потребам. Якщо ви віддаєте перевагу великій конфіденційності у своєму житті, то вибирайте двері з тонованим склом або встановіть внутрішні жалюзі.