Вибір цементу

Як вибирати цемент для фундаментовФундамент - це важливий конструктивний елемент всієї будівлі, що сприймає навантаження від усіх його конструкцій і передає її грунту. Від міцності фундаменту залежить цілісність і довговічність всієї будівлі. Тому до цементу, з якого будуть зводитися фундаменти, пред'являються підвищені вимоги.

Зазвичай марка цементу для фундаменту повинна бути не нижче М400 або М500. Оскільки потрібна велика кількість цього матеріалу для створення монолітних стрічкових фундаментів або залізобетонної подушки під блокові фундаменти, то і поставлявся раніше цей матеріал лише оптовими кількостями. В даний час, враховуючи побажання споживачів, стала виготовлятися і тарований суха суміш таких марок.

В наше время все большей популярностью среди частных застройщиков и городских строительных организаций пользуется тротуарная плитка, потому что аллеи и тротуары в городах, а у частного дома двор, выложенные плиткой, выглядят особенно красиво. Лестничные марши представлены на странице http://orion-trans.com.ua/lestnichnye-ploshhadki/


Варто зауважити, що на відміну від навального цементу, перевірити якість суміші в мішках неможливо. Тому і рекомендується купувати такий будівельний матеріал у перевірених виробників, а не у стихійних продавців. Купуючи мішки цього матеріалу у заводу-виробника, споживач може не сумніватися в його якості, як і в тому, що в мішку дійсно 50 кг суміші, а не 35-40 кг сумнівного складу. Що ж стосується ціни за мішок цементу, то вона знаходиться в досить широкому цифровому діапазоні.

Це пояснюється не умовами економічної кризи, а особливостями «підпільного» або легального виробництва. Купуючи дешевий цемент у сумнівного виробника, ви можете зіткнутися і з «недосипом», і з невідповідністю марки, і з незрозумілим складом. І це ще не всі неприємності від безконтрольності роздрібних продажів.

На споживчі властивості цього будівельного матеріалу позначаються і особливості його упаковки. Так, згідно з ГОСТ 2226-88, для упаковки цементу повинні використовуватися чотирьох- або пятишарові мішки. Для розфасовки цементної суміші по 40 кг призначений чотирьохшаровий мішок, а для транспортування 50 кг складу тара повинна бути пятислойной.

Часто для захисту цементу від передчасного схоплення використовуються мішки з вологостійким верхнім шаром. Підпільні Розфасовник використовують тришарові дешевші мішки, які рвуться прямо при вантажно-розвантажувальних роботах. Ось і задумайтеся, де варто купувати суху будівельну суміш для такої важливої справи як фундамент.

У підпільників, де все, починаючи від мішка і закінчуючи складом і маркою, залишає бажати кращого або у заводів-виробників, які гарантують якість цементу і збереження його упаковки. Нехай перший варіант дешевше, а другий дорожче, але в кінцевому підсумку ви отримаєте надійне і довговічне будівлю або споруду.