Вибір кухонних мийок

Залежно від способу установки розрізняють 3 групи кухонних мийок.

Накладні мийки

Їх встановлюють на тумбу відповідного розміру, замінюючи при цьому стільницю.

Простота і зручність - перевага даного типу мийок. Однак вода може проникати в зазор між шафами на кухні.

Сегодня смесители служат не только для подачи воды, но и являются частью дизайна кухни или ванной. Большой выбор моделей смесителей imprese , дает возможность выбрать нужный, подходящий по стилю и качеству для данного помещения.


Врізні мийки

Врізні мийки отримали серед покупців найбільшого поширення. Зазвичай проблем при їх установці не виникає. Врізні мийки встановлюють в стільницю, яка може бути виготовлена з будь-якого матеріалу. Гідності мийок врізного типу полягають в їх гігієнічності та міцності.

Інтегровані мийки

На жаль, їх дуже складно встановити самостійно. Якщо ви хочете, щоб вона органічно поєднувалася з вашим інтер'єром варто звернутися до фахівців.

Число чаш

Для великої родини краще зупинити свій вибір на мийках з 2-3 чашами. Одна з чаш може використовуватися для великого посуду. У маленьких чашах зручно мити овочі і фрукти.

Форма чаші

Чаші, що мають округлі форми, вважаються найбільш практичними. Оптимальна глибина чаші становить близько 20 см. Такої глибини достатньо для мийки габаритного та об'ємного посуду.

Матеріал мийки

Емальовані мийки не відрізняються довговічністю. Якщо вам потрібна якісна і недорога мийка, то кращий матеріал для неї - нержавіюча сталь. Товщина якісної мийки більше 0,9 мм. Перевірити її можна за допомогою магніту. До поганої мийки магніт буде прилипати.

Якщо ви вирішили придбати гранітну мийку, то врахуйте декілька важливих моментів. При виробництві таких мийок використовується гранітна крихта. З метою здешевлення виготовлення китайські виробники скорочують її кількість. В результаті мийка втрачає стійкість до агресивного середовища. Термін служби зменшується до 4 років. Оптимальна товщина гранітної мийки - 10 см.

Композитні матеріали - один з найкращих варіантів. Матеріал складається з полімеру і наповнювача. Висока міцність і зносостійкість дозволяє використовувати їх на протязі багатьох років. Шорстка поверхня мийки, виготовленої із застосуванням композитних матеріалів, знижує рівень шуму від падаючої води. На поверхні не залишається ніяких жирних плям. Фарбувальні речовини не можуть потрапити вглиб матеріалу. Тому їх легко видалити губкою.

Керамічні мийки відрізняються стійкістю до агресивних рідин. Однак цей матеріал дуже крихкий і має велику вагу.

Як купити мийку

Як показує практика, найзручніше купувати мийку і кухню одночасно. Тим самим, відпадає проблема несумісності зовнішнього вигляду і розмірів вподобаної моделі мийки з тумбою або стільницею.