Вибір лінолеуму

Здається, що немає нічого складного в тому, як настелити лінолеум. Все правильно, це самий невибагливий матеріал для підлогового покриття. Однак і тут є свої нюанси, як правило, вони проявляються в процесі монтажу. Але не варто відразу панікувати і відмовлятися від лінолеуму. Він прекрасно справляється з дизайнерським оформленням приміщення, до того ж, обходиться дешевше, ніж, наприклад, ламінат. Крім того, є варіанти і утепленого матеріалу, на хутряній підкладці. Ось вам і переваги, а може навіть і секрети укладання лінолеуму.

Ни один ремонт или строительство в наше время не обходится без такого инструмента, как перфоратор. Все больше застройщиков отдают предпочтение интернет-магазинам, а именно строительному интернет-магазину master.com.ua, в котором в большом ассортименте представлены электроинструменты в том числе перфораторы Макита. Этот инструмент считается самым надежным и удобным в эксплуатации.


Рекомендуємо комерційний лінолеум на будь-який вибір, що виявиться вигідною покупкою. Перш за все, необхідно підготувати поверхню дерев'яної підлоги. Ні в якому разі, не стелите на нього тонку фанеру ДВП. Як тільки ви зафіксуєте лінолеум, можуть трапитися незворотні процеси. Мається на увазі перепад температури, який здатний викликати деформацію фанери. В результаті, вона буде тиснути на лінолеум, який просто здибиться і втратить свою конструктивність. Враховуйте даний фактор, тому, починайте укладання тільки на чисту поверхню. Якщо плануєте приклеювати матеріал, то доведеться повністю зачистити дошки від бруду і фарби.

 З іншого боку, коли ми говоримо про житлове приміщення, то досить використовувати планки, щоб стикувати матеріал між собою. Для маскування швів, можна трохи додати клею, який знизить імовірність прояву сходів краю лінолеуму. Перед стінами обов'язково залишайте зазор, протягом всієї експлуатації, матеріал витягується. Тому, його не варто підганяти впритул. Місця з'єднань закриються статевими плінтусами, вони і сформують попередній поріжок. Ще один секрет, це підготовка лінолеуму до укладання: бажано залишити його на один-два дні повністю розкладеним в приміщенні. Так він акліматизується і прийме природну форму.

Що стосується забарвлення і фактури, то рекомендується викладати малюнок від найбільш освітленої сторони. Так вийде набагато, контрастніше, з іншого боку, менш помітними стануть місця стиків. Крім того, лінолеум не знаходить вид безглуздого покриття, якщо ви помилилися в розмірах. Можна все переробити, якщо ви володієте додатковим часом. У теж час, для приміщень з високою прохідністю людей, переважно використовувати клейовий метод настилу лінолеуму. Він виправдає себе протягом найближчого часу, а ви будете радіти його стильному змістом і текстурі.