Вибір матеріалів для будівництва теплого житла

Перш ніж почати будівництво будь-якого об'єкта забудовники спочатку визначаються з вибором будівельного матеріалу. У наш час є хороший вибір і щоб вибрати підходящий варіант потрібно знати всі недоліки і звичайно ж плюси кожного матеріалу.

В наше время строительство дома будет проходить качественно и быстро с полным набором строительных инструментов и материалов. На своем сайте http://podelka24.com строительный интернет-магазин предлагает огромный выбор различных инстументов, сантехники, электротоваров и другой строительной продукции от известных производителей по доступным ценам.


Головне, щоб матеріал був екологічно чистим. З існуючих може підійти практично будь-який матеріал, так як Росія володіє спокійними сейсмічними особливостями. Але також потрібно враховувати і особливості клімату. Так як у нас суворі і сніжні зими, каркасні будинки варто будувати з матеріалу що має низьку теплопровідність.

Є також і той фактор, що часто випадають опади, сніг, дощ. І матеріал обов'язково повинен бути стійкий до атмосферних опадів і особливо до вологості.

Для будівництва застосовується цегла, як перша у списку. Цей матеріал дуже затребуваний і буває різного виду. Будови з цегли мають довгий термін, стійкі до опадів, до високої вологості, але і тут є деякі недоліки. наприклад:

- Ці споруди не зовсім теплі, оскільки мають низьку теплопровідність і багато швів, званих «містками холоду».

- Далі, цегла-це дорогий матеріал, відповідно будинок або котедж будуть дорожче.

- Цегла за розміром маленька, значить, будівництво буде тягнутися довго.

На друге місце можна поставити будинки з піноблоків. Цей матеріал штучний, має низьку теплопровідність. Він несе в собі набагато більше переваг, ніж цегла.

Хорошим рішенням стане будинок зі зрубу. Цей матеріал широко застосовується для приватного будівництва. І це зрозуміло, тому що дерево - екологічно чистий матеріал і має високі теплоізоляційні властивості. Також деревина сприяє підтримці природної вологості в приміщеннях.

Є деякі види деревних матеріалів для будівництва, які вимагають додаткової обробки і облицювання. Будинки з бруса дуже довговічні і виглядають просто дивовижно. Але й тут є деякі недоліки, це і цвіль, і освіта грибка, і шкода завдається дереву різними комахами. Але все це звичайно можна запобігти, за допомогою різних просочень, які є у продажу.

При виборі будівельного матеріалу для дому найкраще підходить дерево, це найбільш оптимальний варіант. Ну а на друге місце виходять піноблоки, а третє це будинки з цегли. Вибір звичайно за вами, але краще прислухатися до порад професіоналів.