Вибір меблів для передпокою

Є такий вислів «перше враження завжди правильне». Перше враження про квартиру створюється вже в передпокої.

Навряд чи гарне враження справить передпокій, в якій взуття стоїть уздовж стін, речі звисають з полиць. Навіть при гарній обробці стін, підлоги і стелі така картина виглядає непривабливо. Якщо в передпокої тісно, важко відшукати потрібні речі, значить всі незручності від неправильного вибору і розстановки меблів.

В наше время производится большое количество обуви для разных сезонов и погодных условий. В своем каталоге интернет магазин зимней мужской обуви представляет огромный ассортимент современных мужских ботинок высокого качества, которые не боятся непогоды и бездорожья, надежны и долговечны в ношении.

Правильно підібрані меблі роблять навіть невелике приміщення зручним і гармонійним.

Які меблі вибрати? Це залежить від багатьох факторів.

Розміри передпокою.

Дуже часто в стандартних квартирах площа і планування передпокою дозволяє вмістити лише найнеобхідніші предмети. Меблевий гарнітур для таких приміщень повинен бути компактним, але містким. Для вузьких і довгих приміщень підійде набір модульних меблів, кожен елемент яких розміщується на ваш розсуд або кутова радіусна шафа-купе, яку можна встановити в кутку.

Кольорове рішення.

Вибираючи меблі для передпокою необхідно звернути увагу на колір. Для приміщення невеликих розмірів краще підійдуть світлі меблі, а від яскравих і темних тонів слід відмовитися, щоб візуально не перевантажити передпокій.

Матеріали.

Меблі для прихожих виготовляються практично з будь-яких матеріалів: ДСП, МДФ, скло, алюміній, дерево, шпон. Компанія МКС пропонує шафи-купе на замовлення та інші меблі для передпокою з усіх перерахованих вище матеріалів. При виборі слід керуватися своїми можливостями і дотримуватися обраного вами стилю оформлення передпокою. Для класичного стилю підійдуть меблі з натурального дерева. Стиль «техно» передбачає алюміній і скло. Якщо у вас є труднощі у виборі меблів, можна погортати журнали по інтер'єру або звернутися до фахівців.

Слід пам'ятати, що розмір і форма меблів визначає не тільки зручність користування, але загальний вигляд всього приміщення. Відкриті полиці, шафи, навісні вішалки роблять приміщення просторіше. У передпокої у формі довгого вузького коридору досить розмістити найпотрібніші предмети меблів. Вбудовані меблі підійдуть не для всіх приміщень, а тільки там, де є відповідна ніша в стіні.

У просторому передпокою добре будуть виглядати меблі будь-яких моделей і стилю, тут все залежить від ваших уподобань і можливостей. Дуже популярним елементом меблів стали шафи-купе. І це очевидно! Весь необхідний одяг і речі можна розмістити на полицях і вішалках просторої шафи. Для різних речей і предметів зручно мати в передпокої комод з ящиками, що висуваються, а для літніх членів родини і дітей - пуф, невелику лавку або диванчик.