Вибір покрівлі з металочерепиціПокрівельне покриття являє собою утеплену оболонку даху будинку, яку настилають на спеціальні крокви. Покрівля даху, насамперед, повинна забезпечувати надійний захист будинку від проникнення в приміщення вологи, а також захищати від перепадів температури.

Сучасні варіанти покрівлі відомі високою якістю виконання і привабливим зовнішнім виглядом. За покрівлі можна з повною впевненістю судити про рівень життя власника.

Однак вибираючи бітумні покрівельні матеріали, слід звертати увагу на цілий ряд важливих чинників, оскільки вони впливають на практичність і довговічність покрівельного покриття і в цьому випадку треба враховувати, насамперед, практичні особливості матеріалу, а тільки потім декоративність.

Чтобы создать свой собственный автономный сайт и не зависеть от конструкторов сайтов, которые размещают свою рекламу и ссылки ан вашем сайте, или от блогплатформы, которая диктует свои условия и может в любой момент закрыть ваш блог без объяснения причин, нужно не только выбрать CMS, на которой вы этот блог или сайт будете делать, и зарегистрировать доменное имя, но и подобрать подходящий, желательно недорогой хостинг для вашего сайта. Один из gmhost.com.ua качественных хостингов Украины


Вага покрівлі
Будівельники проектують будівлю таким чином, щоб залишити деякий запас міцності на всі відомі види навантажень, які можуть виникнути при експлуатації будівлі і вплинути на фундамент будівлі. Якщо у вас старий будинок, то крім снігових, вітрових та інших видів навантажень слід враховувати і вага покрівельного покриття.
Натуральна черепиця важить від п'ятдесяти до шістдесяти кілограмів, м'яка ж черепиця при аналогічної площі важить всього шість-вісім кілограмів. Можна зупинитися на фальцевой покрівлі або металочерепиці, вони важать зовсім мало, три-п'ять кілограмів. Пам'ятайте, чим більше важить покрівля, тим важче її установка.

Стійкість
Покрівельне покриття повинне бути стійким до впливів навколишнього середовища, наприклад, від сонячних променів, атмосферних опадів, перепадів температури та інше.
Як відомо бітумна покрівля при тривалому впливі сонячних променів з часом потріскається і якщо за нею не стежити вона втратить свої якості. Це стосується і цементно-піщаної черепиці, її слід час від часу обробляти вологовідштовхувальними речовинами. У оцинкованої покрівлі теж є істотний недолік, без свого покриття забезпечує захист не зможе довго прослужити.

Пожежонебезпека
Вибираючи покрівельний матеріал треба враховувати його горючість, до якої групи він відноситься, про це можна дізнатися з документації. Багато покрівельні матеріали, такі як солом'яна покрівля, трісок, бітумна черепиця та єврошифер відносяться до категорії пожежонебезпечних.

Ціна і якість
Для того щоб встановити покрівлю, треба купити масу необхідних аксесуарів, не рахуючи того, що доведеться оплачувати роботу по установці, і доставці покрівлі.

Термін експлуатації
Термін служби покрівлі залежить від кліматичних умов, від сезонних опадів, вітрів і т.д. При грамотній установці і обслуговуванні покрівлі, термін служби може скласти тридцять років і більше.