Вибір покриття для підлоги будинку

Вибір покриття для підлоги будинку повинен полягати з декількох важливих моментів. Перший момент полягає в співвідношенні особливості приміщення, а також його функціоналу та основних характеристик.

Другий метод полягає у співвідношенні вартості й якості матеріалу, а також дизайнерським рішенням. Якщо говорити більш звичною мовою, маючи головні характеристики підлогового покриття й різні особливості приміщення, вибір стане досить простим.

Сегодня очень популярно и востребовано такое половое покрытие как мрамор, и так же как и любое другое покрытие нуждается в уходе и своевременном обслуживании тут, при котором специалисты произведут качественную очистку мрамора, шлифовку, полировку, нанесения защитного покрытия и тогда камень всех порадует своей красотой.

Підготовка до вибору покриття

Безпосередньо перед вибором підлогового покриття для будинку, необхідно вирішити питання про те, чи буде воно нести додаткову функцію, тобто, чи буде підлога «теплою». Якщо необхідна тепла підлога, то тоді не потрібно вибирати між лінолеумом і ковроліном, так як вони будуть заважати підлозі робити свої функції.

Натуральна дошка або паркет можна використовувати досить обмежено для будинку, оскільки вони під впливом сонця починають сохнути й псуватися.

Якщо ж підлоги не будуть нести будь-які додаткові навантаження, то тоді вибір просто величезний.

Паркет і ламінат, вже давно стали традиційними покриттями в кожному будинку. Вони створюють тепло й комфорт, вони універсальні, й дуже легко встановлюються. Крім того, такі підлогові покриття з легкістю впораються з передпокоєм і вітальнею. Проте, застосування таких покриттів на кухні або у ванній може привести до їх швидкого зносу. Оскільки такі покриття не призначені для використання у вологих місцях будинку.

Рулонні покриття

Лінолеум і ковролін є рулонними покриттями для підлоги. Вони з легкістю розкочуються по підлозі, тим самим формуючи приємну й теплу атмосферу в будинку. Такі покриття досить легко відмиваються й відчищаються, тому тут не буде проблем. Купуючи товстий і міцний ковролін або лінолеум, власник отримує тривалу експлуатацію матеріалу. Як правило, на такій основі ковролін зможе прослужити близько 10 років.

Що стосується коркових підлог для приватного будинку, то тут варто сказати про те, що покриття для підлоги з каменю завжди виглядають естетично й незрівнянно. Такі підлоги можуть прослужити близько 100 років, у порівнянні зі звичайним лінолеумом і ковроліном. Таке покриття не боїться, ні вологи, ні перепадів температур, ні інших агресивних впливів. Тому рівних цьому покриттю немає, але в той же час його дорога вартість доступна далеко не кожному.