Вибір шпалер для квартири

Під час ремонту квартири виникає необхідність в обробці, яка формує зовнішній вигляд приміщення, тому потрібно правильно вибрати настінне покриття. Кімнати можуть оформлятися в різному стилі, що залежить від смаку господарів житла, призначення та габаритів приміщення. Декорувати стіни можна плиткою, нанесенням фарби, декоративної штукатурки, або іншими методами.

При ремонте квартиры необходимо позаботиться о красивых и качественных выключателях и розетках, подобранных для данного интерьера. Производить подключение перекрестного выключателя необходимо строго по схеме, специалистами-электриками, чтобы не было ошибок в элекроцепи.


Найбільш поширеною практикою обробки стінних поверхонь є клейка шпалер. Шпалерні покриття акцентують увагу на елементи обстановки, роблять інтер'єр приміщення індивідуальним, відображаючи переваги, характер і настрій господарів. За допомогою сучасних шпалер дизайнери реалізують будь-які ідеї оформлення приміщень, правильно підбираючи полотна для гарного поєднання із загальним стилем. На вибір шпалерного оздоблювального матеріалу впливають мода на інтер'єрний стиль, переваги і фінансові можливості господарів.

Сучасні шпалери з різними малюнками і фактурами виготовляються з матеріалів, що визначають можливість обслуговування. Дизайн покриттів дозволяє декорувати будь-які типи кімнат. Вибір шпалер для дитячих кімнат залежить від захоплення, віку та статі дітей. Наприклад, якщо діти займаються спортом або активно відпочивають, можна придбати шпалери зі спортивною тематикою оформлення, а кімната грайливих і життєрадісних дітей обробляється шпалерами веселих кольорів з різними мальованими персонажами. У дитячих кімнатах шпалери дуже часто забруднюються і пошкоджуються, тому матеріал покриття повинен мати міцність, екологічністю і можливістю багатократного очищення.

В вітальнях і спальнях можна наклеювати шпалери зі строгим дизайном і вологостійким матеріалом без необхідності формування особливих поверхонь. Для вітальні підійдуть шпалерні полотна з рослинними або квітковими візерунками, пейзажами або жанровими сценами. Для розслаблення і спокійного відпочинку забарвлення шпалер для вітальні повинна відбуватися в теплих тонах, а однотонними шпалерами виділяється певна деталь інтер'єру. Громадські зони житла обробляються дорогими і стильними покриттями, а спальня - шпалерами, виготовленими з безшовної тканини з паперовою основою, що дозволяють звукоізолювати приміщення.

Для часто забруднюючих місць житла рекомендується придбати структурні шпалери для фарбування, стійкі до впливу вологості та інших негативних факторів. Такий матеріал маскує рельєф і пошкодження стінної поверхні, можна багаторазово очищати і перефарбовувати. Правильно підібрані шпалери прикрасять будинок або квартиру, зробивши їх затишними та комфортними для проживання.