Вибір столу для ПК

Якісно проводити час за комп'ютером можна тільки за ергономічним з м'яким кріслом столом. Звичайний стіл не зовсім підходить для розміщення на ньому комп'ютера, так як для нього передбачені зовсім інші функції.

В наш, дуже не простий для країни, час велику роль в житті кожної людини відіграють різні інформаційні агенства, які оперативно висвітлюють найсвіжіші новини культури і спорту, головні політичні та економічні події, достовірні й перевірені факти, подають цікаві матеріали з усіх куточків світу.


Розробники комп'ютерних столів ставлять перед собою самі різні цілі, серед яких: оптимальна висота, розташування клавіатури і багатофункціональність.

Дуже важливо, щоб очі дивилися на монітор під прямим кутом. Для найвимогливіших споживачів, виробники розробили спеціальний стіл з регульованою висотою.

Розміщення столу

Для того щоб скласти собі правильну оцінку про зовнішній вигляд комп'ютерного столу, потрібно визначитися з місцем, де він буде розташовуватися. Виходячи з даних міркувань, можна уявити, що прямокутний стіл прекрасно розміститься вздовж стіни. Але, варто зазначити, що більшість столів для комп'ютерів розташовуються в кутах.

Вибір столу

Більшості покупців купують невеликі столи, на яких можна розмістити тільки найнеобхідніші комплектуючі, але, з часом, коли вони набираються досвіду і горять бажанням купити сканер або принтер, виявляється, що місця для них вже не вистачає. І знову доведеться поклопотатися, щоб знайти відповідний стіл.

Звичайно, краще відразу взяти до уваги, що рано чи пізно, доведеться купувати додаткові пристрої, які зроблять роботу за комп'ютером набагато простіше. Крім цього, потрібно придивлятися до столів з великою поверхнею, щоб окрім екрана, на ньому можна було розташувати інші важливі аксесуари для роботи.

Стандартний стіл повинен мати достатню глибину стільниці, щоб за нею було комфортно працювати. Оптимальний розмір становить 800 мм. Висота від підлоги до стільниці, на якій буде розміщуватися клавіатура не повинна перевищувати 800 см. На екран монітора потрібно дивитися зверху вниз, в іншому випадку шия і спина швидко втомляться. Щоб не помилитися з розмірами, краще придбати стіл, у якого можна відрегулювати висоту, завдяки спеціальній конструкції.