Вибір та застосування якісного паркету

Своє застосування паркет знаходить найчастіше на видному місці - вітальня, спальня або коридор. Хороший майстер чи хороша будівельна фірма може підібрати  паркет для приміщення будь-якої форми і розміру, однак здоровий глузд підказує, що мозаїчний паркет особливо гарний у центрі кімнати (бажано, великої площі), геометричний малюнок - підкреслить правильні форми приміщення, а суцільний паркет з неяскравим текстурою просто створить бажаний фон в приміщенні.

В наше время интернет не только поток различной информации и развлечений, но и возможность заработать определенную сумму. Все большую популярность приобретает виртуальная валюта - биткоины. Чтобы узнать Как получить биткоины бесплатно без специальных знаний, необходимо обратиться на сайт - Zarabotat-Na-Sajte.ru, где подробно изложены способы заработка в интернете, информация о биткоинах и другие вопросы.


Малюнок повинен залежати насамперед від здорового смаку. Потрібно враховувати яскравість, насиченість кольору деревини, вид волокон, сполучуваність різних порід деревини. Крім того, важливо, де буде покладений паркетна підлога - очевидно, що світлий кленовий паркет і темний паркет з мербау створюють абсолютно різну атмосферу, а паркет з м'якої берези не варто класти в передпокої, де ніщо не зможе вберегти його від жіночих чобіт-шпильок.
Чесно кажучи, в передпокої не варто класти взагалі будь-якої паркет.

Пісок і волога - вороги деревини. З тієї ж причини паркет зазвичай не кладуть у ванній і на кухні (хоча, звичайно, бувають господарі-оригінали). Матеріал псується при різких коливаннях вологості: або розбухає і жолобиться (цього потрібно очікувати при підвищенні вологості), або ж тріскається (при зниженні). Звичайно, багато залежить від кваліфікації укладальника. Наприклад, якщо не залишити зазору між паркетом і трубами опалення, або ж паркетом і стінами, то і в житловій кімнаті достатньо буде, здавалося б, невеликої зміни вологості, щоб довелося переробляти підлогу заново. Однак більшість порід дерева просто не призначені для приміщень з «агресивною» зовнішнім середовищем.