Вибираємо канальний вентилятор

При повному проектуванні всього плану будь-якої будівлі, обов'язково необхідно враховувати обладнання для вентиляції та створити гарну систему повітрообміну. Тому дуже важливо цей необхідний крок робити на початковому проектуванні, для того, щоб вам не довелося все переробляти наново або ж страждати від поганої повітрообміном. Проектировку таких систем краще покласти на досвідчених фахівців, які знають свою справу, але у свою чергу також постарайтеся все детально розібрати і дивитися, як йде проектування. Додаткові знання допоможуть вам курирувати проект вентиляції та вносити замітки, що дозволить створити індивідуальну систему, якою ви будете дуже задоволені.

Всі проектування починається з того, що інженери повинні підібрати канальний вентилятор, ціна при цьому не дуже враховується і вам варто розщедриться на цей пристрій, оскільки саме воно буде служити серцем вашої вентиляції. Крім того, саме він допоможе найбільш ефектно і економічно організувати всю роботу.

Головним параметром будь-якого канального вентилятора, є його потужність, яку потрібно враховувати виходячи з деяких даних, а саме величини приміщення, величини всієї будівлі, якістю повітря зовні і об'єму повітря, який повинен переганятися за одну хвилину. Потужність одна з головних характеристик, але не одна, ще потрібно звернути увагу на кратність повітрообміну та інші параметри.

Сучасні вентилятори канальні (круглі) відмінно справляються з економією простору і займають дуже невеликі ділянки простору. Тому ви зможете вибрати потужний вентилятор в компактному рішенні, що дозволить його використання практично всюди.

Радимо вам звернути не менше уваги на швидкість, з якою повітря вилітає з вентилятора, вам буде досить, якщо ваш пристрій надає від 12 до 15 м / сек, які є стандартами. У випадку, якщо швидкість повітря буде менше зазначених, то ви отримаєте досить неефективний вентилятор, а при великих швидкостях більш гучний. Користуйтеся золотий серединкою.