​Вибираємо утеплювач для покрівлі

Якість будівництва будинку безпосередньо залежить від якості будівельних матеріалів, використаних при його зведенні. Особливо це стосується такої важливої частини будинку, як дах. І ціна на утеплювач для покрівлі не настільки важлива, як правильне, обгрунтоване застосування.

Незалежно від вибору покрівельного матеріалу - металочерепиці, профільованого листа, м'якої покрівлі, обов'язковим конструктивним елементом будь-якої покрівля виступає теплоізоляція. Адже, крім однієї своєї функції - захисту будинку від опадів, дах повинна мати і теплозберігаючі властивості.

Интересуют красивые девушки,тогда смотри фото прямо сейчас, абсолютно бесплатно!

Сучасний ринок будівельних та оздоблювальних матеріалів пропонує величезний вибір теплоізоляційних матеріалів і технологій. Безумовно, універсального і ідеального матеріалу для теплоізоляції не існує, перевагу варто віддати тому, який найкраще підходить саме для вашого будинку, що будується.

Вибір утеплювача в залежності від типу даху

Роблячи вибір між різними видами утеплювачів, в першу чергу слід враховувати тип даху, серед яких слід виділити кілька основних, найбільш популярних:

односхилий,

двускатную,

шатрову,

плоску,

Вальмовую (двускатную і чотирьохскатну).

Традиційно масове поширення набула двосхилий дах. Її популярність пояснюється простотою конструкції і монтажу, а також кращими показниками стоку опадів. Але геометричні форми проекту будівлі, що зводиться, а також естетичні уподобання його власника не дозволяють двосхилим покрівлі бути єдиним універсальним рішенням.

Критерії вибору утеплювача для покрівлі

Головними критеріями, що визначають вибір того чи іншого типу утеплювача для покрівлі, виступають:

Термін служби. Хороший утеплювач має тривалим терміном експлуатації без зниження своїх теплоізолюючих властивостей.

Питома вага. Чим менше вага утеплювача, тим менше буде навантаження на конструкції даху.

Формостабільность. Фізичні властивості утеплювача пов'язані і з його здатністю зберігати форму і об'єм, забезпечуючи гарне рівномірне заповнення утеплюється простору.

Стійкість до перепадів температури. Утеплювач не повинен втрачати свої властивості при зміні погоди.

Звукоізоляція. Ще одна корисна функція утеплювача, якої слід звернути особливу увагу при утепленні даху, облицьованої «гучним матеріалом» - металочерепицею, профнастилом.

Екологічність. Ця вимога стосується всіх матеріалів, що застосовуються при будівництві житла.