Выбор обоев и пробка на стены

Шпалери - один з найбільш універсальних і часто використовуваних матеріалів для облицювання стін і навіть стелі. Такою популярністю шпалери зобов'язані великій різноманітності стилів, принтів, забарвлень, матеріалів. Також завдяки відмінностей у властивостях, кожен зможе підібрати шпалери за прийнятною для них ціною.

В наше время все большей популярностью пользуется и такой современный отделочный материал, как пробковые обои. Интернет-магазин «Евростиль» предлагает купить пробку на стену, которая обладает массой уникальных характеристик и в огромном ассортименте представлена на сайте магазина.

Вибір шпалер

При виборі шпалер насамперед потрібно визначитися, в якій кімнаті вони перебуватимуть і з чим або ким можуть «зіткнутися». Найчастіше шпалери використовують в дитячих кімнатах, вітальнях, спальнях. І якщо шпалери для дитячої повинні піддаватися миттю й бути екологічно чистими, то шпалери для, наприклад, вітальні повинні відповідати абсолютно іншим вимогам.

На сьогоднішній день ринок будівельних матеріалів надає два різновиди: шпалери вінілові й паперові. Другі набагато більш екологічно чисті, проте непрофесіоналові буде дуже складно їх приклеїти через те, що вони пузиряться, постійно відклеюються а також володіють невеликою шириною рулону, що може бути незручно при обклеюванні великого приміщення.

Вінілові шпалери, в свою чергу, підходять для розміщення у всіх типах приміщень і надзвичайно зручні тим, що піддаються миттю. Такі шпалери дуже зручно клеїти, даний процес не складе труднощів навіть для новачка. І до всього іншого, асортимент вінілових шпалер набагато ширше і цікавіше.

Вибір зображення

Визначившись з матеріалом, необхідно підібрати їх колір і графічне зображення. При величезній різноманітності моделей, представлених на ринку сьогодні, важко не знайти щось підходяще саме вам.

Однако це є і перешкодою - в такій різноманітності не складно розгубитися. За порадами професіоналів важливо враховувати розміри кімнати. Для просторого приміщення підійдуть шпалери яскравих забарвлень з великими малюнками.

Для маленьких кімнаток навпаки ідеально підійдуть шпалери ніжних пастельних тонів з дрібним малюнком або ж без нього - це візуально розширить простір. Особливо обережними слід бути з геометричними принтами, неправильний підбір яких може спотворити весь зовнішній вигляд приміщення - стелю зробити нижче, а стіни кривими.

Також важливу роль грає освітлення. У темних кімнатах прекрасно виглядатимуть шпалери теплих і золотистих відтінків, а в світлих навпаки - холодних, що дають відчуття прохолоди й свіжості. Слідуючи цим простим порадам, ви зможете перетворити вашу кімнату, зробити її комфортною і неповторною.