Види сигналізації для дачного будинку

З розвитком сучасного суспільства старі дачні будиночки стали йти в минуле, а на місці них власники заміських ділянок почали будувати теплі будинки, в яких можливо жити цілий рік. Тепер в будинках встановлюють хорошу побутову техніку, меблі, до будинку прилаштовують гараж і підсобні приміщення.

На сегодняшний день для обеспечения безопасности квартир, дома, дачи или другого объекта все большую популярность набирают такие охранные устройства, как камеры видеонаблюдения. Для того, чтобы купить купить камера видеонаблюдения, необходимо всего лишь зайти на сайт интернет-магазина "Видео ОПТ" и выбрать подходящую камеру.


Всі ці нововведення надають будинку значимість, а майну цінність, тому сучасні дачні будинки потребують організованої охоронної системи для захисту від грабіжників, бомжів.

Найоптимальнішим в даному випадку варіантом стають GSM-сигналізації, що дозволяють звістити вас по SMS-повідомленням про небезпеку проникнення в будинок або на ділянку.

Автономні GSM-сигналізатори

Такі системи оснащені інфрачервоним сповіщувачем, поєднаним з GSM-комунікатором, цю сигналізацію можна включати і відключати за допомогою спеціального радіобрелка. До переваг даної системи відносять простоту установки і налаштування радіосигналу. Крім того, вона є автономною і працює кілька місяців, харчуючись від батареї, тобто для її встановлення не потрібна наявність електрики.

Так як монтаж системи дуже простий, то і її ціна мінімальна. З недоліків можна підкреслити відсутність зворотного зв'язку, так як саме GSM-оповіщення включається тільки в момент тривоги і не дає інформації про об'єкт в нормальному режимі. До такої системи не можна підключити додаткові охоронні та пожежні датчики, адже її пристрій занадто примітивно. Пульт тут так само не передбачений.

Бездротова GSM-сигналізація

Дана система теж легко встановлюється на об'єкті, її датчики та виконавчі пристрої зв'язуються між собою шляхом бездротової передачі сигналу по радіоканалу. При виникненні тривоги на засіб оповіщення приходить SMS. Перевагою тут буде двосторонній зв'язок і можливість керування пристроями на відстані. Ви можете шляхом відправки SMS-оповіщення вмикати освітлення та опалення в будинку. Недоліками буде неможливість підключення сигналізації до пульту і небезпека блокування GSM-сигналу зловмисниками. На випадок блокування підключається резервний радіоканал зв'язку.

Сигналізація з підключенням на пульт

Така система охорони будинку і ділянки здатна не тільки оповістити вас про небезпеку проникнення, але і викликати групу екстреного реагування. До переваг відносять цілодобове спостереження за сигналами на станції моніторингу. Після надходження сигналу на місце виїжджає група швидкого реагування, яка буде на об'єкті через мінімальну кількість часу. Природно, що така сигналізація вважається найдорожчою.