Види ЖБ кілець для колодязів

жб кольца днепр

Вибираючи ЖБ кільця для колодязя, необхідно звертати увагу на розмір будується конструкції, особливості та функціональне призначення. З урахуванням цих критеріїв і слід підбирати оптимальний для експлуатації вид кільця бетонного.

Найбільш популярна різновид - колодязні кільця. Вони являють собою залізобетонні вироби, які мають широкою сферою застосування. У нашому холдингу представлений великий асортимент колодязних кілець і ЖБ кілець для каналізації різного діаметру.

ЖБ кільця колодязів з кришкою гарантують безпечне функціонування ЗБВ колодязів. Більш того, вони забезпечують вільний доступ всередину конструкції.

Виробництво бетонних кілець

Найчастіше при влаштуванні залізобетонних конструкцій колодязного типу застосовуються бетонні кільця колодязів з дном. У нас Ви без зусиль зможете придбати даний елемент потрібного типорозміру.

Качественные жб кольца днепр купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

За Вашим бажанням ми доповнимо стандартні колодязні кільця спеціальним днищем. Також є окремі моделі залізобетонних виробів, в яких даний елемент вже передбачений.

При проведенні монтажу залізобетонних кілець для каналізації можуть знадобитися кришки колодязів, чия конструкція передбачає установку люка відповідного розміру.

Щоб забезпечити максимальну міцність зібраним з кілець бетонних конструкцій, застосовують ЖБ-кільця колодязів, обладнані замком. Вони мають стикувальними поверхнями, гребенем і пазом, які відповідають за надійність кріплення елементів між собою. Таке з'єднання захищає шахту колодязного ЗБВ колодязя від горизонтального зсуву, що особливо актуально навесні, коли земельні пласти найбільш рухливі.

У нашому виробничому холдингу Ви можете замовити бетонні кільця для колодязя будь-яких видів і типорозмірів. Ми націлені на довгострокове співробітництво, тому пропонуємо найбільш зручні умови поставок залізобетонних кілець колодязів