​Виготовлення торгових павільйонів. рекомендації фахівців

У представників малого бізнесу часто виникають ситуації, що вимагають розширення торгових площ в короткі терміни. Викликані вони можуть бути різними причинами. Наприклад, відсутність відповідних орендних приміщень в потрібному районі міста або їх висока ціна. Виходом з ситуації може стати споруда торговельного павільйону по швидкомонтованих технологій.

Вы можете приобрести скотовозы на сайте https://alfatrailer.ru/catalog/skotovozy/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Швидкомонтовані магазини набули поширення практично повсюдно. Основні їх переваги:

короткі терміни установки,

низька вартість,

можливість швидкого демонтажу та перенесення в інше місце.

ЕТАПИ МОНТАЖУ

Зведення будівлі на орендованому майданчику починається з простого вирівнювання поверхні. Облаштування фундаменту не буде потрібно, що істотно заощаджує час.

На першому етапі збирають каркас. Він, як правило, виготовляється із сталевих або алюмінієвих труб і профілів. Окремі деталі з'єднуються в єдине ціле за допомогою болтових з'єднань. Це забезпечує спорудження хорошу міцність і дозволяє його швидко демонтувати.

Далі до каркасу монтують стіни з сендвіч-панелей. Зовнішній шар - металевий профільований лист. Внутрішній шар - утеплювач (мінеральна вата або пінополістирол). Товщина панелей від 50 до 300 мм. Якісні матеріали та кваліфікована збірка позбавляють надалі від внутрішнього оздоблення стін. Для гарної вологоізоляції і теплозахисту, стики панелей герметизують будівельною піною.

Покрівля будинку також має металевий або дерев'яний каркас, окремі деталі якого з'єднані болтами. На них укладають покрівельні сендвіч-панелі товщиною від 60 до 300 мм.

На завершення роботи встановлюють вікна, двері і підводять комунікації. Зовнішня обробка може і не знадобитися, так як панелі вже мають забарвлення, колір якої можна вибрати заздалегідь. Комбінуючи між собою панелі різного кольору, можна отримати унікальний дизайн торгового павільйону з сендвіч-панелей.