Вимощення навколо будинку

Якщо у вас з'явилося бажання зробити самостійно вимощення, то хочеться заявити, що виконати подібну роботу нескладно, якщо слідувати необхідним рекомендаціям і порадам фахівців.

В настоящее время для отопления частных домов, дач и коттеджей, для топки печей и каминов все больше используется торфобрикет - универсальное биотопливо, преимуществом которого является процесс длительного тления с выделением достаточного количества тепла, при этом почти не засоряя дымоход и приобрести его можно по довольно привлекательным ценам.


конструкція вимощення

Вимощення складається з двох шарів, сюди відноситься: підстилаючий і верхній шар. У якості нижнього шару, прийнято використовувати такі будівельні матеріали, як щебінь, або пісок, але матеріал прийнято вибирати таким чином, щоб у першу чергу особливу увагу було приділено захисному покриттю. Коли робиться вимощення своїми руками, то спочатку потрібно зрозуміти її конструкцію.

У верхньому шарі прийнято використовувати бетон, асфальт, можна віддати перевагу бруківці або плитці, що сьогодні часто роблять люди. Ви повинні пам'ятати лише про те, що вимощення в обов'язковому порядку повинно бути водонепроникним, так як це прийнято вважати одним з важливих моментів, який має бути дотриманий.

особливості вимощення

Якщо у вашому будинку присутній цокольний поверх, або є підвал, то знайте, що в цьому випадку, вимощення прийнято виконувати з утеплювачем, таким чином, ви зможете істотно зменшити розрахункову глибину промерзання.

Цей момент прийнято вважати одним з основних під час виконання подібних робіт, тому ви повинні обов'язково врахувати його, щоб не зіткнутися з тими чи іншими проблемами в майбутньому.

Утеплення вимощення в будь-якому випадку зможе ретельним і якісним чином, захистити цокольне приміщення від різних різких коливань температур, при цьому усуваючи спучування грунту, що знаходиться поблизу фундаменту.


Важливо відзначити, що пристрій будь-якого вимощення прийнято починати з ретельного зняття шару, з поверхні грунту. При цьому глибина повинна становити не менше п'ятнадцяти сантиметрів.

На дно викопаної траншеї прийнято починати насилати шар піску, в обов'язковому порядку, не забуваючи про трамбування, після чого потрібно подбати про створення опалубки.

Потрібно розуміти, що ви зіткнетеся з неприємною ситуацією, якщо не виконати дану роботу. І особливо добре це помітно у весняний період часу, коли на вулиці сльота, якщо не виконати дану роботу, то з часом фундамент почне руйнуватися, тому постарайтеся приділити цій роботі особливу увагу.