Вишукані натяжні стелі

З кожним роком такий вид обробки стелі, як натяжні стелі, стає все популярнішою. З одного боку натяжні стелі забезпечують вишуканий естетичний вигляд, а з іншого - не вимагає особливих зусиль в монтажі. Якщо ви не хочете возитися з меблями, переставляючи її з однієї кімнати в іншу, то краще вибрати саме такі  стелі.

Во все времена Новый год ожидали все, так как это праздник с красавицей-елкой, Дедом Морозом и Снегурочкой и обязательно с подарками новогодними для детей . Скоро Новый год и приобрести самые качественные и вкусные подарки в оригинальных и красочных упаковках без лишних хлопот и своевременной доставкой поможет компания "Свит ТрейдеР".


Кімнату не потрібно звільняти від всіх меблів, а можна прибрати тільки ту, яка безпосередньо буде «валятися» під ногами і, яка не переносить високих температур. Приміщення потрібно обов'язково прогріти до 60 °, щоб полотно добре кріпилося, і була можливість його натягнути.

Сам вид натяжної полотна перед роботою - це єдина конструкція, яка потім кріпиться до настінних і стельових профілів. Стелі такого типу універсальні, їх можна застосовувати в квартирах і нежитлових приміщеннях.

Ще однією перевагою стель є їх кольорова гама, яка зможе здивувати і порадувати самого вимогливого замовника.

Натяжні стелі відрізняються своєю довговічністю, вони розраховані, з мінімальним відходом, приблизно на 20 років. Вам всього лише потрібно буде протирати стелю намиленої ганчіркою.

Якщо ж ви стикалися з такою проблемою, коли вас заливають зверху, то встановивши стелі натяжної типу, можна з легкість зітхнути. Вони не пропускають вологу і досить міцні, цифри говорять самі за себе - м2 витримає 100 л води. Так що, вибираючи таку стелю, ви купуєте і страховку від потопу. Що стосується пожежної безпеки, можна сказати одне: стелі тліють, а не спалахують. Варто відзначити, що матеріал полотна екологічний.

Існують стелі ПВХ плівкові зі швом і безшовні тканинні. Шовні розраховані на ширину від 1,3 до 2 м з плівковою товщиною від 0,15 до 0,35 мм. Непомітним мінусом є шов, який все ж залишається після нанесення полотна. Натяжна стеля без шва розрахований на більш габаритні кріплення, шириною до метрів п'яти.

Всі монтажні роботи починаються з підготовки. Особливої підготовки вимагають натяжні стелі. Спочатку потрібно скрупульозно заміряти периметр приміщення, не пропускаючи жодного мм. Потім всі розміри необхідно відправити на фабрику-виробника, і вони вирішать який каркас застосувати до даних вимірам. Далі на фабриці виготовляють саме полотно майбутньої стелі.

Монтаж починається з кріплення несучого каркаса зробленого з металу або пластику, який розміщується периметром кімнати. У роботі можна використовувати рівень, щоб визначити наскільки рівна поверхня.

Якщо в проекті заплановані вбудовані стельові світильники, для початку їх необхідно помістити в колби. Найчастіше фахівці не рекомендують таке освітлення, тому що діри в стелі слабшають його натягнутість.

Наступний етап - «розподіл» полотна. Плівку або тканину вставляють в кріпильну систему, починаючи з кутів, і переміщаючись до середини, закінчують кутом. Потім необхідно підігріти стелю спеціальною газовою теплової гарматою, полотно ідеально приймає форму. Як тільки приміщення остигає, стелю можна протерти.