Вишукана спальня в стилі прованс

Кожен господар своєї квартири або будинку, знає, яку важливу роль виконує така кімната, як спальня. Тому потрібно докласти всіх зусиль, аби оформити цю кімнату таким чином, щоб вона була привабливою і затишною.

В последнее время стильные мобильные телефоны стремительно ворвались в нашу жизнь. Поэтому качественные аксессуары к ним, такие как микки маус чехол, пленки, бамперы, которые способны не только защитить мобильное устройство от повреждений и грязи, но и придать им оригинальный и неповторимый вид.


Стиль прованс - відмінне рішення

Багато людей активно віддають перевагу такому стилю, як прованс, який ідеально підходить для спальні. Адже таким чином, кімната моментально стає вишуканою і привабливою. Взагалі цей стиль поєднує в собі сільську простоту, французьку вишуканість, тому якщо ви бажаєте відчути таку атмосферу, то він створений для вас.

Але при цьому потрібно знати, що, втілюючи в реальність свої задуми і мрії, обов'язково потрібно буде приділити особливу увагу кожній деталі інтер'єру, сюди можна віднести обробку стін і невеликі аксесуари, які ви бажаєте розмістити у своїй спальні.

Гармонійне поєднання кольору і фактури - основа стилю провансу, тому вам слід приділяти таким моментам особливу увагу, тільки так є можливість досягти успіху і популярності.

Меблі для спальні в стилі прованс

До вибору меблів в спальню, яка буде володіти таким стилем, потрібно підходити продуктивно і серйозно. Відмінним варіантом стане - масивне старовинне ліжко, що володіє ніжками з тих чи інших матеріалів.

Так само потрібно придбати дерев'яні шафи. Намагайтеся завжди уникати контрастних рішень, ви повинні зробити все необхідне для того, щоб меблі не виділялися, вони повинні служити в ролі м'якого продовження обстановки кімнати в цілому. Звичайно ж, потрібно розуміти, що освітлення спальні в такому стилі, грає важливу роль, тому враховуйте це.

Можна віддати перевагу кованим люстрам, які зможуть надати інтер'єру нотку величі старовини. Але якщо ви бажаєте підсилити ефект, то краще всього вибирайте люстри в стилі прованс, вони імітують старовинні люстри зі свічками.

Говорячи про аксесуари, тут потрібно пам'ятати про дотримання міри, але при цьому даючи волю своїй фантазії. Не потрібно боятися придбати подушки з вишивками на ліжку, різні вази з квітами, фотографії в старовинних рамках, адже такі вироби не тільки доповнять, а й оживлять кімнату.