Виведення коштів з Webmoney на рахунок в банку

Ваші дані автоматично перевіряються на відповідність вимогам системи Webmoney і підставляються в примітці до платежу.

Ви відразу бачите суму до отримання, яка розраховується за поточними тарифами і курсами.

Ви можете вибрати один з банків зі списку для виведення Webmoney.

Як вивести ВебМани на рублеву карту з мінімальними втратами?

У зв'язку з жорсткістю вимог ЦБ до роботи банків і платіжних систем виникли проблеми з виведенням ВебМани на банківські карти. Старі способи виведення не працюють, нові працюють з серйозними обмеженнями. Розглянемо поточні способи виведення Webmoney на банківські карти.

Що пропонує WebMoney сьогодні?

На вибір пропонується піти одним з 4-х шляхів, а саме:

висновок на карту (наприклад, Ощадбанку) коштів за допомогою біржі обміну;

поповнення картки будь-якого банку, що підтримує конвертацію валют;

переказ грошей в іноземній валюті, попередньо конвертованій в системі;

висновок за допомогою обмінних пунктів.

Біржа обміну Wire.Exchanger

Якщо порівнювати цей спосіб отримання грошей з іншими по затратності, то цей найбільш вигідний. Втрати при виведенні складають всього 3%. Система Wire.Exchanger стягує страховий внесок 2% від суми угоди, який потім повертається учасникам. Крім нього додаються стандартні комісії WebMoney і банку. Втім, від них і так нікуди не дітися. Але є, на жаль, і мінуси:

Не завжди є потрібна за сумою заявка на висновок обмін засобами в системі. Теоретично ви можете і самі виступити ініціатором обміну, проте відгуку можна чекати кілька днів.

Допустимий термін виконання перекладу учасником-відправником становить 2 дні. За відгуками користувачів, переклад приходить протягом дня. Однак якщо угода випадає на п'ятницю, то, можливо, доведеться дочекатися понеділка.

Быстрый вывод вебмани на самых выгодных условиях.

Поповнення карти будь-якого банку

Відмінністю даного способу від традиційного виведення грошей на рублеву карту є робота з іноземною валютою. Механізм виведення, в общем-то, гранично простий: ви відправляєте WMR на карту звичайним способом, проте валютою отримання вказуєте долари або євро. Гроші в банк надходять в іноземних знаках, після чого переводяться назад в рублі.

Щоб здійснити виведення коштів цим методом, карта повинна підтримувати функцію конвертації валют. І це не єдиний мінус. Далі - цікавіше:

Цей спосіб виведення не моментально, гроші зараховуються 2-3 банківських дня.

Комісія WebMoney тут становить 2% від суми платежу, але не менше 3 USD. Плюс, як водиться, комісія банку, яка встановлюється в індивідуальному порядку.

Нехитрі математичні обчислення показують, що збитки на комісіях не закінчуються. Користувач втрачає рублі при конвертації валюти в долари за курсом банку. І точно також втрачає гроші на зворотному перекладі. Підсумкова сума витрат складається з поточного курсу і апетитів конкретного банку.

Приблизно такі ж умови виведення грошей і у випадку з попередньою конвертацією валют в WebMoney. Відмінність лише в тому, що ви спочатку виводите долари або євро, а не рублі.

обмінні пункти

За рівнем витрат на висновок обмінні пункти не завжди є найбільш дешевим варіантом виведення коштів. Багато обмінники відчувають проблеми з лімітами на висновок, завищуючи тарифи.

У нас подібних проблем немає. Практично немає обмежень по сумах, тарифи на рівні 3-4% і зарахування коштів на карту протягом робочого дня. Наші оператори оперативно дадуть відповідь на ваші питання, що стосуються виведення Webmoney на банківські карти.

Потрібно швидкий і надійний висновок WMR в готівку? Дотримуйтесь вищевикладеним правилам сервісу і отримаєте грошові кошти в будь-якому зручному вам офісі Сashinout в Москві, Санкт-Петербурзі, Нижньому Новгороді і Ростові-на-Дону. Ми готові запропонувати клієнтам найбільш привабливі умови обміну Webmoney. Висновок WMZ в готівку здійснюється в потрібній вам валюті.