Внутрішні інженерно-технічні мережі каркасного будинку

На стадії обробки дверних і віконних прорізів проводиться монтаж мереж інженерно - технічного призначення. Це мережі водопостачання та електропостачання, опалення та виділення каналізації. При будівництві каркасного будинку вся проводка виконується за допомогою прихованого монтажу. Для цього використовується кабель з негорючими характеристиками, який укладається в металорукава.

Заказать и купитьпесок речной Вы сможете по доступной цене.

Водопостачання каркасних будинків проектується за принципом виключення проходження труб по зовнішніх стінах. Утеплювач захищений паробарьером і при монтажі розеток встановлюються спеціальні вологозахисні коробки. Надалі вони також захищаються паробарьером.

На комфорт проживання в будинку каркасною технологією впливають багато факторів. Це і спеціальні правила для висвердлювання різних прохідних отворів, і правила посилення ослаблених конструкцій, і багато іншого.

Утеплювач в конструкції укладається з перекриттям по шарах, в розпір. Щільність утеплювача повинна бути не менше 30 - 35 кг. на кубометр. На етапі його укладання також закладаються і всі заставні пристосування під навісні меблі, димоходи й отвори під вентиляційні канали. Необхідно дотримуватися технічні інструкції при будівництві каркасних будинків, ретельно проклеювати стики і сходження ізоляції, а також обробляти герметиком отвори в стінах.