Встановлення пластикових вікон

У наші дні з появою пластикових вікон, дерев'яні вікна як би "втратили" свою популярність, незважаючи на те, що вони самі екологічні і безпечні. Це пов'язано з деякими недоліками дерев'яних вікон. Таких, як нестійкість до зовнішніх впливів, вони швидко сохнуть від впливу сонця, темніють і швидко втрачають свій товарний вигляд.

Сегодня люди, делающие ремонт в своих домах или квартирах, все больше стараются устанавливать окна пвх, благодаря их неоспоримым и весомым преимуществам перед деревянными окнами.


Коли ви обираєте виготовлення кухні на замовлення, то й про вікна потрібно домовлятися заздалегідь, щоб вони вписувалися в загальний інтер'єр. Крім того, не будемо забувати і про термін служби: дерев'яні вікна, в порівнянні пластикових вікон, служать близько 15 років. А пластикові вікна служать більше 40 років.

Пластикові вікна мають оптимальну ціну, тривалий термін служби, високу звуко- і теплоізоляцію. Ще одна перевага пластикових вікон - немає необхідності щорічно фарбувати рами. Ви можете заощадити, якщо встановите вікна самостійно, особливо важкого в цьому нічого немає.

Етапи встановлення пластикових вікон

Ви встановите вікна більш раціонально, якщо будете знати з чого почати. Це дуже важливо, оскільки саме так ви зможете оптимально витрачати ваш час на установку євровікон. Процес установки вікон може підрозділятися на наступні етапи: демонтаж старих вікон, підготовка віконних прорізів, вимір віконних прорізів, встановлення пластикових вікон.

Проблеми при установці пластикових вікон

Під час установки вікон ви можете зіткнутися з деякими проблемами. Головною проблемою фактично є відсутність будь-якої гарантії, наданий виробниками вікон. Адже можна сподіватися на повернення або переробку вікон тільки в тому випадку, якщо вікна встановлюються працівниками фірми.