Як економити на ремонті

Ремонт - справа витратна. Тому багато хто не починають його реалізацію до того моменту, поки не накопичать певну суму. Багатьох цікавить чи можна заощадити на ремонті? Спробуємо розібратися.

В наши дни нашли свое применение и довольно популярны пластиковые окна. Высокое качество, доступные цены на пластиковые окна, профессиональный монтаж, сохранение тепла и тишины в доме - основные показатели их преимуществ.


Якщо ви вже розрахували, скільки грошей потрібно на ремонт, то сміливо додавайте до отриманої суми ще 15 відсотків. Не виключено, що підсумковий результат вас просто жахне. Але не варто турбуватися з цього приводу.

Адже у відремонтованій квартирі вам належить жити не менше трьох років, потім знову доведеться щось підправити. До того ж на ремонті можна трохи заощадити. Головне правильно це зробити. В іншому випадку економія «вийде боком» і вже будуть непросто розлад, а ціла депресія.

Придбання матеріалу

Отже, витрачаємо менше на матеріали для оздоблення та будівництва. Тут, навіть потрібно економити свої заощадження. Однак не перестарайтеся. Знайдіть «золоту середину». У такому випадку і результат буде гідний, і гроші ще залишаться.

Заощадити можна і на оснащенні, але гранично обережно. Це таке обладнання, як електрика, вентиляція, кондиціонер, прилади опалення, сантехніка. Врахуйте, що надмірно дешеве обладнання може вийти з ладу вже на другий день експлуатації. Економити можна на робочій силі. Безумовно, не слід користуватися послугами людей, які взагалі не мають у цій справі досвід. Однак і до послуг компаній, які женуться за суперприбутками, вдаватися не потрібно.

Якщо ви прийняли рішення економити, то перш ніж приступити до ремонту зателефонуйте в будівельні магазини, вивчіть інформацію, представлену в мережі Інтернет на тематичних ресурсах, побувайте на ринку. Після цього напишіть на папері де і що саме можна придбати дешевше. Чорнові матеріали можна сміливо купувати по оголошеннях. Таким способом люди зазвичай розпродають ті матеріали, які у них після ремонту виявилися зайвими. Підлоги можна пофарбувати фарбою. Не варто купувати дешеве підлогове покриття, так як в непридатність воно прийде дуже швидко і доведеться знову витрачати гроші. Фарба ж прослужить кілька довше.

Корисні деталі

Прі виконанні ремонту в дитячій, варто відмовитися від шпалер з мультяшними героями. Такий варіант обійдеться дуже дорого. Оптимальне рішення в даному випадку - шпалери пастельних тонів. До того ж їх можна дуже гідно комбінувати. Адже залишки шпалер все продаються дешевше. Також варто звернути увагу на шпалери, які призначені під фарбування. Такі шпалери прослужать набагато довше звичайних. Притому в даному випадку переклеювання вам загрожувати не буде, тому що при бажанні щось змінити шпалери потрібно буде просто перефарбувати. Робити це можна не менше восьми разів. Для шпаклівки стін варто вибрати гіпсовий матеріал, він дешевший акрилового.

Економити на ремонті чи ні - вирішувати тільки вам. Але в будь-якому випадку до процесу реалізації ремонту підійдіть з усією серйозністю. Наснаги вам у всій справах!