​Як правильно треба купувати якісний цемент

Будівництво - відповідальне і не дешеве заняття.

Воно й зрозуміло, - коли займаєшся будівництвом, хочеться щоб робота була зроблена як мінімум на століття, стільки сил витрачається .....

Розглянемо застосування будівельних матеріалів. Нас буде цікавити цемент.

Практика показує, коли споживача цікавить цемент, той не завжди розуміє, що купує. А потім ми дивуємося тому, що розвалилася будівля, або що плоди важкого нашої праці були марними, не витримавши незначних коливань температури нижче мінусової позначки, або дощу, або ще яких-небудь зовнішніх природних впливів.

Срочный выкуп авто после ДТП Вы можете заказать на сайте poslepdtp.com.ua не упустите выгодное предложение!

На жаль, часто вибираючи цемент в упаковці, споживач не може бути впевнений, що цей самий цемент буде належної якості. Фасуванням цементу в Москві і області займаються дуже багато будівельних організацій і торгові ринки. Замість портландцементу (Цементу ПЦ М 500) в мішку можуть виявитися більш дешеві марки (М400, М300 ...), що використовуються для інших видів робіт. А то і просто сірий порошок невідомого походження. А часто і вага мішка не відповідає зазначеному. А маркування на мішках з цементом для дезорієнтації може бути найнадійніша на вигляд. Що ж робити? На перший погляд мішки нічим не відрізняються один від одного. Придивімося уважніше. У добросовісних продавців тара міцна, зроблена з кількох шарів щільного паперу і на ній є обов'язковий набір даних. На лицьовій стороні мішка є товарний знак фірми-виробника або продавця, вказані марка цементу і ГОСТ. На продукції деяких компаній є штрих-код, що дозволяє зчитувати інформацію в касах будівельних супермаркетів. На зворотному боці мішка зверніть увагу на наявність сертифікату відповідності якості та гігієнічного сертифіката. На упаковці обов'язково повинні бути вказані завод-виробник, адреса і телефон. На деяких мішках є рекомендації з приготування будівельних сумішей і розчинів. Цемент фасується в мішки по 50 кг. Вага не повинен відхилятися від зазначеного більш ніж на 1 кілограм. Це дуже важлива інформація, оскільки існує небезпека купити мішок, в який не вистачає 5..15 кіло цементу.

Продукції, що відповідає всім перерахованим вище вимогам, на ринку не так багато, точніше мало. Розглянемо упаковку найбільшого виробника цементу - компанії «Євроцемент».

Портландцемент компанії «Євроцемент» Цемент портланд від «Євроцемент»

Продукція у цій компанії з власних заводів, і на кожному заводі є жорстка система контролю за якістю. Крім обов'язкових сертифікатів, якість цементу підтверджується свідоцтвом і знаком Всеросійської програми «Російське якість», дипломом «Московська якість» і сертифікатом «Мосекспертізи». Крім того, продукція компанії має сертифікат відповідності Європейського співтовариства, що дозволяє здійснювати поставки в країни ЄС. Фасування цементу виробляється автоматичним способом, тому не буває пересортиці або недовантаження.

Будівництво - відповідальне і не дешеве заняття. І щоб втілити ваші мрії в життя, купуйте цемент тільки у надійних продавців або у виробників.

Не дозволяйте себе обманювати, купуйте якісний цемент будь-яких марок у перевірених продавців виробників!