Які штори вибрати для кухні

У невеликих квартирах дуже часто кухня є тим місцем, де збирається вся родина, проходять зустрічі з гостями, тобто вона є одночасно і вітальнею.

І тому потрібно особливо ретельно створювати тут затишок, комфорт і приємну атмосферу. Багато в чому ця атмосфера залежить і від вибору штор. Вони доповнюють обраний вами стиль, ідеально вписуючись в інтер'єр кімнати.

Сегодня все больше и больше популярны кафе и рестораны с полным комплексом услуг для приятного отдыха. Поэтому обслуживание в ресторане класса люкс в полтаве соответствует всем требованиям и стандартам, предоставляющим максимум комфорта, широкий выбор изысканного меню, организацию досуга и развлечений.


Якщо вже кухня - приміщення, де ви готуєте їжу, то штори повинні бути ще й практичними. Матеріал краще вибирати немазкий, який легко можна випрати або ж просто протерти. Наприклад, можна придбати штори з брудовідштовхуючим просоченням. Для забезпечення безпеки існують штори зі спеціальним вогнестійким просоченням.

Якщо кухня маленька, то потрібно зберегти якомога більше світла від вікна, тому вибирайте легкі фіранки: напівпрозорі або хвилясті. Це наповнить кухню необхідним світлом, створиться ефект візуального збільшення простору.

Колір штор може бути будь-яким, головне, щоб він вписувався в загальну концепцію кухні. Наприклад, якщо кімната виконана в яскравих кольорах, то краще придбати нейтральні штори. Якщо ж кухня бежева, пастельна, то варто повісити більш яскраві штори.

Оригінальним рішенням буде вибір штор в колір меблів і гарнітура. Якщо ви боїтеся, що куплені штори незабаром вийдуть з моди і їх доведеться замінювати, то придбайте штори бежевих або пісочних відтінків, вони не виходять з моди і виграшно виглядають на будь-якій кухні.

Практичним і зручним рішенням будуть жалюзі. Вони підійдуть до багатьох стилів, особливо до стилів кантрі, хай-тек. Якщо ви вважаєте, що жалюзі - це занадто незатишно, можна придбати жалюзі одночасно  різних кольорів і фактур або ж декоровані фотографіями, малюнками і т.п.

Найбільшу популярність набуває особливий тип штор - римські або рулонні штори. Будучи стриманими і одночасно благородними вони і закриють від сонця, і, навпаки, впустять багато світла і тепла.

Вони кріпляться до гардини або ж на раму, легко регулюються, поєднуються з фіранками, тому можуть бути чудовим варіантом як для великої, так і для маленької кухні.