Якісне скління збереже тепло в приміщенні

Кожна

людина прагне зробити затишок і тепло в своєму будинку, і щоб температура в квартирі була ідеальною влітку і взимку. Є дуже багато варіантів якісного утеплення будинку. І саме основне, і нове, це утеплення будинку за допомогою грамотного скління.

В наше время электро-конвекторы хорошо зарекомендовали себя, как надежный и экономный источник тепла. Наиболее популярными среди конвекторов являются конвекторы от норвежской компании NOBO, благодаря высокому качеству и экологичности, современному дизайну и широкому спектру применения.

Проблеми з неякісним склінням

Якщо взяти всі енерговитрати в будь-який період року, і порахувати, виходить що 65% всього споживання йде на опалення та охолодження всього приміщення. І велика частина всіх витрат, грубо кажучи, йде в порожнечу. І причина цього, неправильне скління приміщення.

І для того, щоб знизити втрати, стали ставити склопакети. Але й існують ще способи з енергозбереження. І щоб боротися з цим дефектом, необхідно визначити саму причину. І до цього можуть призвести такі причини.

• Теплопровідність скла.

• Інфрачервоне випромінювання.

• Рух повітря.

А для зменшення втрат, варто звертати увагу на ці витоки тепла і намагатися їх усунути, коли склите своє приміщення.

Усунення проблем

Щоб

прибрати втрати енергії через теплопровідність, необхідно збільшувати кількість скла і краще всього встановлювати три листа скла хоч це і дорожче ніж два чи один лист, але це все окупиться. І завдяки цьому, рух повітря повністю виключається, між вулицею і приміщенням.

Якщо говорити про інфрачервоне випромінювання, то через нього приміщення втрачає до 60 відсотків тепла. Щоб скоротити цей показник, варто використовувати вікна з низькоемісійним склом. На це скло наносять спеціальне покриття (тонкий шар метала), який запобігає проникненню світла і відображає теплове випромінювання. Часто в елітних склопакетах використовують покриття із золота чи срібла.

І завдяки цьому покриттю в приміщення потрапляють тільки, короткі хвилі сонячного випромінювання, і в будинку зберігається приємна температура. І ось кілька плюсів такого скла:

• Високі властивості теплоізоляції.

• Мінімальні витрати на електроенергію.

• Підвищення екологічності приміщення.

• Покращення мікроклімату в приміщенні.

• Збільшується довговічність нових меблів.

• Зменшується навантаження на очі людини.

Зараз багато сперечаються, що таке скло перешкоджає росту рослин в приміщенні, але це не так. Воно часто застосовується в теплицях і зимових садах. Так що можна не хвилюватися за рослини, а також і не переживати за своє здоров'я і свій гаманець.