Якість бетону залежить від якісних складових

Якість бетону безпосередньо залежить від його марки, чим вище даний показник, тим краще. При виборі цементного розчину, варто звертати увагу на вартість. Якщо бетон оцінюється виробником дорого, то, найімовірніше, що в нього додали деякі компоненти. Їх наявність можна перевірити за технічним паспортом або в накладній.

Гранит не зря называют "вечным" камнем, он отличается красивой необыкновенной расцветкой, невероятной прочностью и надежностью, а лучшие сорта этого камня не разрушаются сотни лет. Поэтому заказанные здесь гранитные плиты, столешницы, подоконники и другие изделия из этого удивительного камня, мастера изготовят насовременном оборудовании, доставят на объект и установят, гарантируя качество и долговечность эксплуатации.


Необхідні компоненти для замішування розчину

Зазвичай, для створення в'яжучого розчину, використовуються вода, цемент і пісок у суворо регламентованих пропорціях. Іноді, щоб бетон швидше твердів, в нього вводять органічні компоненти, наприклад, полімери. Вони прискорюють період схоплювання цементу, заодно і підвищують характеристики міцності.

Якісний бетон повинен містити мінімальний обсяг води, який потрібно для його приготування. Надлишок рідини може привести до того, що бетонна конструкція буде довше тверднути. Крім того, в процесі експлуатації, цемент почне відшаровуватися.

Висока марка бетону

Високу марку бетону можна отримати, використовуючи у виробництві якісні матеріали. Це стосується піску, цементу та інших додаткових компонентів. Але не варто забувати, що міцність на вигин у бетону низька. Щоб компенсувати даний показник, при заливці розчину використовується кріпильна арматура.

Створення міцності для бетону

 Її виконують у вигляді металевого каркаса або просто додають прути різного перетину. Ще один показник якості бетону, це межа на стиск. Чим вище цифри, тим більшу вагу зможе витримати на собі застиглий бетон. Практично всі органічні та мінеральні добавки в рівній мірі впливають на вологостійкість, морозостійкість і міцність бетону.

цінова політика

На вартість цементного розчину впливають транспортні витрати. Чим далі доводиться везти бетон, тим він дорожчий. Адже при тривалому перевезенні, він може схопитися. Щоб цього не сталося, бочка на міксері постійно обертається, а розчин доповнений пластифікаторами. Ось вони-то і впливають на кінцеву собівартість бетону. З іншого боку, можна знизити витрати, якщо замовляти розчин безпосередньо, без посередників.