​Як візуально збільшити простір в приміщенні

Візуальне збільшення простору

Сьогоднішні технології в будівництві і будівельних матеріалах дозволяють візуально збільшити простір в невеликих приміщеннях і маленьких кімнатах. Перерахуйте тут кілька таких ефективних прийомів.

На сьогоднішній день, абсолютно нормальним вважається те, що багато людей хоча б візуально хочуть збільшити простір в своїх маленьких квартирах і зробити їх максимально комфортними і багатофункціональними. Як стверджують дизайнери, правильно розпланувати куплену площа дуже легко. Найголовніше - це взяти до уваги кілька простих моментів або звернутися до професіоналів.

Важливо сказати про те, що стиль інтер'єру маленького простору - це в принципі мінімалізм. Тому, якщо Ви хотіли використовувати ліплення на стінах або стелях, то від цього потрібно відмовитися, щоб зберегти і без того скромний простір. А щоб його навпаки збільшити і розширити необхідно використовувати світлу колірну палітру. Білий колір є королем і ідеально збільшує горизонти. В такому кольорі можуть бути представлені не тільки стіни і стеля, а й підлогу. Такий стиль називається скандинавським, в якому використовується велика кількість білого кольору і на сьогоднішній момент дуже модний і актуальний. Поєднання білих стін, стелі і світлого підлогового покриття візуально збільшують кімнату. Якщо Ви згадуєте лікарняні приміщення в радянські часи, де все було пофарбовано в білий палітру і категорично не хочете використовувати його в своєму інтер'єрі, то і тут є вихід. Цілком прийнятними будуть світлі відтінки, тобто як холодна, так і тепла гамма. Ось, наприклад, правильним рішенням буде застосування світло - блакитних, світло - зелених, салатових кольорів, які мають властивості збільшувати простір оптично. Кімната, яка виконана в такій інтерпретації, візуально буде виглядати більше і просторіше.

Для декорування маленького приміщення рекомендується використовувати однорідні за своєю структурою матеріали. Це стосується і оббивки для меблів.

Основним правилом для віртуального збільшення крихітних квартир є безліч різноманітного світу. По периметру стелі найкраще використовувати спеціальні світильники. По центру розташуйте люстру і додайте в інтер'єр кімнати ще джерела світла. Стелі повинні відрізнятися від стін - це дає додаткове вертикальне простір. Найефективнішим рішенням буде дзеркальна стеля, який створить ілюзію нескінченності. Ще відмінним варіантом будуть натяжні стелі ціни на які в середньому складають зараз 800 - 1000 рублів за метр. Зараз найбільш популярні безшовні натяжні стелі. Хоч їх конструкція забере кілька зайвих сантиметрів, але це рішення компенсується оптичною ілюзією простору. Ще можна застосувати гіпсокартон з заглибленнями в центрі. Цю частину необхідно зробити темною, а залишився стелю по периметру забарвлюється в світлий, завдяки цьому висота кімнати стає більше.