Як вибрати букмекерську контору

Перш ніж робити ставки на спорт, оцініть дзеркала букмекерів і відкривайте рахунок в конторі з оптимальними умовами.

Надійність і платоспроможність

Наскільки популярний букмекер? Які відгуки отримує? Постарайтеся дізнатися, наскільки безпечно довіряти йому гроші. Корисною буде будь-яка інформація: і коментарі в соцмережах, і думки гравців-професіоналів. Якщо з'ясується, що контора ненадійна, надходять скарги на невиплату або затримку виграшів, краще знайти іншого букмекера.

Правила, як вибрати букмекерську контору

Досконально щоб ознайомитись з БК, задайте питання службі підтримки, якщо щось не зрозуміли. Якщо букмекерська контора приймає тільки експрес, тут щось нечисто, і краще знайти іншу. Висока конкуренція призвела до того, що більшість компаній приймає і ордінари.

податки

Букмекери платять податки в юрисдикціях, де вони зареєстровані. Закони деяких країн вимагають стягувати податки і з виграшів гравців. Податок з виграшу в легальних російських БК - 13%, це плата за безпечну гру через ЦУПІС з гарантованими виплатами. Офшорні оператори не стягують податок, але захистити інтереси беттора в спірній ситуації нікому.

коефіцієнти

Яку лінію пропонує букмекерська контора? Як сильно розрізняються коефіцієнти на певну подію в порівнянні з конкурентами? Наскільки сильно змінює бк встановлені коефіцієнти, і за який час до початку події вона їх виставляє? Все це можна відстежити, якщо зайти в наш беттинг-центр. Навіть при подальшій зміні коефіцієнтів отримати виграш потрібно за коефіцієнтами на момент розміщення ставки.

Якщо у букмекера відсутнє таке правило, то є в уже зробленої ставкою коефіцієнт змінюється разом коефіцієнтом в лінії, то знайдіть іншу букмекерську контору. Подібне поведінка є неприйнятною, на щастя такі проблеми виникають все рідше.

Максимальний виграш

вибрати бк

Переконайтеся, чи не обмежує букмекерська контора суму максимального виграшу. Для середніх гравців цей момент не зіграє ролі, однак для тих, хто ставить серйозні суми, це має значення.

мінімальний депозит

Сподіваємося, що ви будете переводити гроші на ігровий рахунок лише один раз, а потім тільки отримувати виграші, проте в будь-якому випадку вивчіть пункт правил, який визначає мінімальну суму депозиту. У деяких букмекерів мінімальний депозит - чимала сума. Постарайтеся уникати таких «хижаків».

лінія

Найгірший вчинок бк - це навіть не різке зниження коефіцієнтів на подію, а неможливість зробити ставку на нього. Ряд букмекерів в свої лінії включають тільки популярні ліги і чемпіонати, а дрібні турніри ігноруються.

Наприклад, букмекерські контори не пропонує ставки навіть на перший дивізіон Норвегії з футболу, коли в провідних лігах Європи літнє міжсезоння. Якщо букмекер приймає ставки і на смолмаркети, це вагомий аргумент на її користь.

Намагайтеся уникати грати в тих букмекерських конторах, в яких лінія містить тільки декілька видів спорту, і в яких немає можливості робити ставки на нижчі і менш популярні ліги. Також відмовтеся від гри в букмекерській компанії, яка не включає в лінію гри з явним фаворитом.