Як вибрати деревДля повноцінного відпочинку і здорового сну необхідна ліжко. Ідеальний варіант - це меблі, виготовлені з натуральної деревини. Всупереч поширеній думці , недорогие двуспальные кровати , так як дерево цілком доступний матеріал.

У першу чергу необхідно визначитися з розміром. Довжина таких меблів найчастіше стандартна. Вона становить два метри. А ось ширина може бути різною. Односпальні ліжка мають ширину до 1 метра, полуторні - від 1,1 метра до 1,5 метрів, двоспальні - від 1,6 метрів. Зараз можна купити ліжко двоспальне недорого - вона підійде як для однієї людини, люблячого простір, так і для двох.

Вибору матеріалу також необхідно приділити увагу. Деревина може бути дуже різною. Найголовніше - це її якість. Далеко необов'язково купувати ліжко з цільної деревини. Такі меблі зустрічається рідко і коштує дуже дорого, на відміну від меблів з масиву, яка складається з підігнаних деталей, скріплених між собою.

Ліжка виготовляють з деревини різних порід. Найдорожчим, але самим надійним варіантом буде дуб. Крім того, дубова ліжко буде дуже гарною. Великий практичністю відрізняється горіхова меблі. Колір у неї може бути дуже різним - від світло-бежевого до насичено-коричневого. Один з найбільш доступних варіантів - ліжко з сосни або їли. Хвойна деревина відрізняється міцністю, красою, а меблі з неї коштує недорого.

Зверніть увагу на конструкцію. Чим більше ліжко, тим міцніше повинен бути її каркас, так як саме він буде піддаватися найбільшим навантаженням. З'ясуйте, з чого виготовлені ламелі. Навіть у дерев'яних ліжок вони можуть бути пластиковими. Ламелі із пластику міцніші і довговічніші, проте коштують вони дорожче. Краще віддати перевагу дерев'яним ламелям, так як в тому випадку меблі буде повністю безпечною, екологічно чистою.

Якщо ви вибираєте ліжко для невеликого приміщення, можна підібрати модель яка трансформується . Крім того, заощадити місце допоможуть моделі, які оснащуються ящиками для постільної білизни, тому що дозволяють відмовитися від установки шаф великих розмірів.