Як вибрати настінну плитку

Перед покупкою плитки потрібно як слід дізнатися про всі її властивості та характеристики. Найчастіше, для обробки кімнат використовують кераміку. У наш час кахель став незамінним матеріалом для оздоблення приміщень з підвищеним відсотком вологості. Такими приміщеннями служать ванна, кухня і вбиральня. Від недавнього часу кахель стали застосовувати також в інших житлових приміщеннях.

В наше время в арсенале инструмента и приспособлений любой мастерской, в том числе и домашней, должен присутствовать сварочный аппарат. На сайте http://svarka.dp.ua/electrosvarka/poluavtomaty-svarochnye/ компании Днепрсварка представлены высококачественные сварочные полуавтоматы в большом ассортименте от известных производителей по довольно привлекательной цене.


Існує величезна кількість плитки, тому дуже важко не помилитися при виборі. Керамічна плитка настільки популярна завдяки своїм якостям. Це, насамперед, вологостійкість, висока міцність, стійкість до хімічних забруднювачів, тривалий час використання, різноманітний вибір.

маркування плитки

Існує маса спеціальних позначень для кахлю. Має значення навіть колір етикетки.

Він позначає ступінь браку:
Перший - червоний колір (брак - менше 5%);
другий - синій (менше 25%);
третій - зелений (брак - більше 25%).

Настінна плитка позначається зображенням руки. Така плитка не може бути використана для підлогового покриття.

При покупці плитки слід дуже уважно перевіряти її якість і відповідність вашим вимогам. Так як настінна плитка постійно в полі зору, її колір повинен бути однаковим, тому потрібно перевіряти приналежність всієї купленої плитки до однієї партії. Також слід не забувати про тип плитки.

Існує два типи:
А - проведена за допомогою методу екструдування;
В - виготовлена за допомогою пресування.
Між ними існує різниця в ціні і в якості нанесеного візерунка.

розміри

Від недавнього часу з'явилися деякі зміни в розмірах плитки. Якщо раніше найпоширенішим був розмір 20х30 см, то зараз набувають популярності досить нестандартні розміри 30х60, 25х40. Застосування плитки великих розмірів дозволяє скоротити кількість швів і зорово робить приміщення трохи більше. Але варто пам'ятати, що такий кахель не рекомендується використовувати в приміщеннях невеликих розмірів. Це не вигідно в плані грошей, так як утворюється велика кількість відходів.

форма кахлю

Ця характеристика, як не дивно, також має величезне значення. Прямі кути вже порядком набридли покупцям. Для створення модного і красивого інтер'єру все частіше використовую кахель неправильної форми і невеликих розмірів.