Як вибрати щебінь

Щебінь - це нерудний матеріал, що зарекомендував себе давно з непоганою боку. Основне застосування щебеню, це будівництво. Виходячи з цього, щебенем і користуються на різних підприємствах. Щебінь використовується, при виготовленні "залізобетонних конструкцій", в цивільному та промисловому будівництві, також для виготовлення бетону.

Не секрет,что на сегодняшний день щебень является одним из самых распространенных и затребованных строительных материалов. Поэтому цена на щебень в Харькове приятно удивит, особенно оптовых покупателей и постоянных клиентов, для которых обеспечивается и своевременная доставка.


 Крім вище сказаного, щебінь дуже відмінно знайшов своє застосування, у будівництві та ремонті доріг, в ландшафтному дизайні, а також в інженерному благоустрої будь-якого будинку. Наприклад: щебінь використовують для будівництва вимощення, або засипаючи навколо фундаменту щебінь для більш конструктивної стійкості. У кожного матеріалу є свої плюси, пропоную подивитися на ці переваги щебеню.

Активність радіонуклідів, ось що найголовніше в щебені. Щебінь міцний, і має хорошу щільність. Де його купити? Де завгодно, це не специфічний товар, він доступний всім. Але зазвичай оптом, фірми - компанії, продають в мішках, і продають у великих кількостях. Так що перед купівлею, прорахуйте точно скільки вам потрібно, і на яку ділянку. Не забувайте враховувати, куди ви будете укладати щебінь, близько до води чи ні, так як кожен щебінь має свою марку водопоглинання і водонасичення Увага!

Якщо ви, все-таки зважилися купити щебінь, не забудьте перевірити паспорт радіаційної якості сировини! Кожна сировина має свій клас, чим вище клас тим небезпечніша для життя людини. Якщо ви будуєте житловий будинок, купуйте щебінь 1-го класу. Для будівництва промислових, технологічних будівель, щебінь згодиться 2-го і 3-го класу. Також не забудьте поглянути на протокол періодичних випробувань сировини, і перевірте за ДСТУ в якому все чітко, ясно написано.

Кожен щебінь також маркується, і має свої цикли заморожування і розморожування. Підбирайте щебінь тієї фракції яка вам потрібна, а щоб правильно підібрати проконсультуйтеся з людиною, яка має будівельну освіту. Фракції бувають (5-10 см, 10-20 см, 20-40 см, 40-60 см). Так що, виходячи з цього всього, здавалося б, щебінь маленькі камінчики, а незнання можуть призвести до поганих наслідків. Так як це небезпечно для життя людини і не кожен щебінь підходить до того чи іншого будівництва.

" По материалам: http://stroy-kapital.com.ua/g1349501-scheben"