Як вибрати тепловізор і пірометр.

Тепловізор - це вимірювальний пристрій, котрий визначає місце виникнення та підвищення температури досліджуваної поверхні. Він являє собою камеру, його ще називають інфрачервоною камерою зі світлочутливим дисплеєм. Будь-який об'єкт, що має температуру вище - 273градусов, визначає ІК випромінювання, воно не видно неозброєному оку. І тепловізор допомагає визначити наявність цього об'єкта чи явища з підвищенням температури. Вони залишаться на дисплеї у вигляді колірного поля, де певній температурі відповідає свій колір. Цей прилад широко використовується в промисловому виробництві для пошуку несправних мереж в різних сферах, у військовій галузі, в будівництві, а за останні роки, і в медицині.

На сайте компании "PRАGMATIС" Вы сможете купить пирометр в украине по самым лучшим ценам.

Властивості тепловізорів
Ця камера досить дороге обладнання, так як має складну технологію виробництва. Тому до придбання тепловізора треба підійти з розумом, оцінивши всі його можливості. Ось основні параметри для визначення потрібного тепловізора:
Визначення найвищої температури, на яку розрахований тепловізор. І це безпосередньо залежить від області його подальшого застосування. У будівельній галузі, для вимірювання надійності теплоізоляції, роботи систем вентиляції достатньо пристрої з максимальним вимір температури до 250 градусів. У промисловому виробництві можуть знадобитися тепловізори з кордоном температур до 1500 - 2000 градусів.
Роздільна здатність дисплея в пікселях. Чим вона більша, тим більш чітко видно досліджуваний об'єкт

Оптична роздільна здатність - на якій відстані тепловізор здатний відтворити точні вимірювання.
Автоматичне визначення горячехолодних зони поверхні. Ця функція представлена не у всіх тепловізорах, так її наявність здорожує його вартість.

Сучасні пристрої мають додаткові функції для більш зручного використання
Змінні об'єктиви
Поворотний дисплей
Запис голосових коментарів
Лазерний промінь для чіткого зазначення мети, підсвічування
Розпізнавання рівня вологості
Зв'язок з ПК, сигналізація та ін.