​Як вибрати троянди в подарунок жінці

З давніх часів троянда вважалася королевою квітів, і це звання закріпилося за нею по праву. Дивовижні кольору, ніжні стійкі аромати, витончені суцвіття - все це притаманне будь-якому сорту троянд. Інтерес жінок до цих дивних квітам не вщухає, тому щорічно селекціонери старанно працюють над виведенням нових сортів троянд, підвищуючи їх стійкість, посилюючи і змінюючи нюанси ароматів і, звичайно ж, додаючи все нові кольори в їх забарвлення.

Вы можете купить оригинальный букет из маленьких роз на сайте gladiolo.com.ua/bukety/buket-malenkih-roz по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

В даний час троянда є одним з небагатьох видів квітів, сорти яких представлені практично у всій кольоровій гамі. Якщо раніше дівчат радували лише червоними, білими і чайними трояндами, то тепер можна вибрати і червоні, сині, бузкові і інші незвичайні букети з квітів.

Троянди дарують з приводу. Вони прекрасно поєднуються в однорідному букеті і чудово доповнюють квіткові композиції, додаючи в них ніжності, пристрасті, романтики. Чоловіки незмінно вибирають троянди в якості подарунка мамам, дружинам, коханим і в дев'яноста дев'яти випадках зі ста не помиляються з вибором. Жодна жінка не встоїть перед такою розкішшю - будь то величезний букет з п'ятнадцяти троянд або всього одна велика троянда. Як правильно вибрати троянди?

Які подарувати?

1. Класичний букет.

З трьох, п'яти або семи однакових за кольором троянд може стати хорошим подарунком або доповненням до подарунка будь малознайомій жінці: господині будинку, подрузі брата, вчительці. Як вибрати троянди? Зазвичай для таких букетів беруть білі або рожеві сорти, але можна вибрати і незвичайні забарвлення - сині, бузкові, строкаті. Враховуйте мову квітів - багато дівчат звертають на нього увагу! Червоний і червоний кольори припускають романтичні відносини, а жовтий люблять не всі жінки, оскільки це колір розлуки. Тому від цих кольорів краще б відмовитися.

2. Близькою жінці.

Як вибрати троянди для жінки, з якою чоловік має більш близькі стосунки, наприклад, для коханої подруги, дружини? В цьому випадку можна піднести відкритий півсферичний букет з невеликих троянд в кількості від 9 до 15 штук. Ось тут вже можуть використовуватися кольори пристрасті: червоні, яскраво-червоні, бордові або будь-які інші, які вважає за краще ваша дама.

Троянди різних сортів і кольорів погано поєднуються в одному букеті, тому якщо ви хочете строкатий букет, краще вибрати квіткову композицію, в якій основою виступатимуть троянди, а в якості додавання будуть використані інші квіти: гвоздики, лілії, ромашки.

3. Чоловікові.

Роза вважається чисто жіночим квіткою. Дарувати чоловікові букет троянд не прийнято. Однак композиція, в якій будуть присутні ці квіти, прекрасно підійде в якості чоловічого букета на ювілей або інше торжество.

Як вибрати свіжі троянди?

1. Термін життя.

Зазвичай вони стоять у вазі близько семи днів. Багато жінок помічали, що цей термін може бути на пару днів довше, а може бути і значно коротші. Це залежить від того, коли саме був зрізаний квітка. Безглуздо сподіватися, що навіть в найдорожчому квітковому магазині нам запропонують ті квіти, які зрізали тільки сьогодні. Як правило, одна і та ж троянда пропонується на продаж протягом 3-5 днів! Але ж вирощували її не в магазині, тобто її ще й везли протягом певного періоду часу в потрібний населений пункт, щоб там виставити на продаж. Загалом, будь-яка куплена нами троянда, швидше за все, являє квітка 2-3-денний свіжості. Продовжити життя троянди можна в домашніх умовах, зберігши букет свіжим довше на кілька днів.

2. Визначаємо свіжість квітки.

Вибирайте троянди наступним способом: помацайте бутон у підстави. Якщо він міцний, значить, троянда свіжа. Якщо він м'який, краще відмовтеся від цієї квітки. Найчастіше чіпати квіти в магазині не дозволяють. Як вибрати троянди в цьому випадку? Уважно огляньте стебло і пелюстки: на стеблі не повинно бути пом'ятих і млявих листя, а пелюстки повинні бути рівними і однаково забарвленими, без сухого обідка по краях. Сам квітка повинен триматися на стеблі прямо без будь-якої підтримки. Папір або сітка на квітці сигналізує про те, що продавці намагалися притримати час цвітіння, і, якщо троянда вже розпустилася хоча б частково, значить, при видаленні паперу пелюстки можуть відразу ж обсипатися.

Не варто також брати бутони, які ще взагалі не розпустилися. По-перше, дарувати квіти ви будете вже сьогодні, а ваш букет ще не набув то витонченість, яке притаманне повністю розкритим трояндам. По-друге, статистика показує, що в більшості випадків ці бутони так і не встигають розпуститися через невірного догляду за квітами.