Як встановити вхідні металеві двері

Вы ищете качественные двери для квартиры? Тогда элитные двери на заказ Киев сделают вашу жизнь комфортнее.

Ви замовили металеву двері у свою квартиру? Якщо вам здалося, що вона встала вам занадто дорого, то можете спробувати заощадити на установці, якщо зробите це самі. Це не так вже й важко як може здатися на перший погляд. І якщо мати під рукою всі необхідні для цього інструменти і деякий досвід у їх застосуванні, то це не складе труднощів. Ваше терпіння може з лишком компенсувати брак досвіду.

Звичайно, перед тим як почати монтаж металевих дверей, необхідно до цього підготуватися. Для цього відберіть інструмент, який може вам знадобитися. Для установки двері нам буде потрібно: рівень, такий, який буває у будівельників, обценьки або невелика монтування, дриль або перфоратор для пробивання отворів у стіні. Не біда, якщо у вас чогось не вистачає. Зрештою, відсутні інструменти можна зайняти у сусіда. Так само вам необхідно знати, що зайнявшись установкою дверей самостійно, ви втрачаєте гарантії.

Перший етап - демонтувати металеві двері разом з косяком. Ну, це простіше простого! Піддягніть старі двері знизу монтуванням, і трохи піднявши в шарнірах, зніміть її. Далі прибираємо саму коробку. Найлегше для цього скористатися ножівкою. Надпілов бічні бруски посередині і монтуванням виламайте їх. Тепер верхні і нижні бруски легко відокремляться. Демонтаж закінчений. Тепер потрібно його очистити від шматків штукатурки, старого руберойду та іншого будівельного мотлоху.

Добре, якщо замовлена вами двері, зроблена строго по зазначених розмірах. Якщо ж ні, то доведеться підганяти дверний проріз. Якщо нова двері вийшла ширше прорізу, то його потрібно розширити за допомогою перфоратора або болгарки з відповідним колом для різання каменю. Якщо отвір занадто широкий, то потрібно заузить його міцним цементним розчином.

Після остаточної зачистки місця установки, приступаємо безпосередньо до установки нових дверей. Знімаємо металеві двері з шарнірів і встановлюємо коробку в дверний проріз. Для того, що б короб тримався, розпирає його невеликими дерев'яними клинцем. Перевіряємо рівнем, що б коробка встала строго вертикально. При необхідності поправляємо клинцем, убиваючи їх в зазор з тієї чи іншої сторони.

Після вирівнювання коробки приступаємо до свердління через монтажні отвори в стійках коробки. Діаметр свердла повинен збігатися з діаметром отвору. Свердлимо на глибину 200 мм. Вставляємо в отримані отвори анкерні болти, перевіряємо ще раз все схилом і затягуємо гайковим ключем. Вставляємо над головками болтів декоративні заглушки.

Змащуємо петлі технічним вазеліном петлі і навішуємо двері на коробку. Після установки потрібно перевірити зазори двері, всі замки і засувки. Якщо є перекіс, то регулюємо, додаючи або видаляючи дерев'яні кілочки. Тільки після того як доб'ємося плавного зачинення дверей та замків, можна запінювати всі щілини між коробкою і дверним отвором монтажною піною. Після затвердіння, що зазвичай займає добу, шпаклюємо і штукатуримо дверний проріз.