Як задекорувати фундамент

Зовнішнє облицювання фундаменту надає йому не тільки гарний зовнішній вигляд, але в той час виконує захисну функцію для нього. Втім, на фундамент може й не наноситься облицювальний матеріал.

Але при цьому фундамент прослужить набагато менше, тому що буде сильно піддаватися зовнішнім впливам. І природно, якщо говорити про фундамент, то саме на ньому не варто економити ні в якому разі, тому що від нього залежатиме довговічність всього будинку.

Цемент всегда является основным материалом любого современного строительства и от его качества и характеристик зависит многое. Одной из важных характеристик, которой обладает цемент цена киев , интересует многих покупателей и обусловлена его марочностью и производителем.

Для того що облицювати фундамент можна застосовувати різні матеріали. Найпоширенішим видом є облицювання каменем або його замінником.

Найбільш поширені види обробки
1. Натуральний камінь. Цей матеріал є найдорожчим у порівнянні з усіма, але в той же час він відповідає високою ціною - високій якості. При правильному укладанні даного матеріалу він прослужить досить довгий час. При оформленні фундаменту можуть бути використані як легкі, так і важкі камені. При монтажі каменю використовується спеціальний клей.

2. Штучно виготовлений камінь. Цей матеріал за зовнішніми ознаками схожий на натуральний камінь, але при цьому він коштує набагато дешевше натурального. Але саме через те, що цей камінь не є натуральним, то й термін служби його буде набагато менше. До складу цього матеріалу входить глина й бетон. Можуть бути у формі плит або ж пластів різної форми. Малюнок у штучного каменю досить різноманітний. Кріпиться на фундамент за допомогою цементу або спеціального клею.

3. Штукатурка. Цей матеріал вважається найдешевшим серед матеріалів для облицювання. А також даний матеріал дуже легкий у роботі. При всьому цьому таким методом декорування можна не тільки захищати фундамент, але й в той же час зробити його індивідуальним і неповторним. Так як за допомогою саме штукатурки можна виконати будь-який малюнок, в будь-якій кольоровій гамі. Але у даного матеріалу так, само існує свій мінус - маленький термін служби. По закінченню декількох років потрібно буде оновити покриття.

4. Сайдинг. Можливий так само варіант обробки зараз за допомогою пластикових панелей. За допомогою них можна виконати повну обшивку фундаменту. Дані панелі по вартості не дуже дорогі, але мають досить маленьку міцність й при ударі відразу, ж деформуються.