Як зробити в кімнаті перегородки з гіпсокартону

За допомогою такого рішення можна не тільки оригінально прикрасити інтер'єр, але й при наявності невеликої кількості квадратних метрів, виділити деяку частину під певні потреби.

В наше время уже принято не просто производить ремонт квартиры или дома, а создавать определенный интерьер, в котором бы жилось с удовольствием. Поэтому компания Tatyana Жykova Design Group предоставляет услуги дизайнера интерьера в Одессе по первоклассному проектированию и дизайну домов и квартир, которые помогут воплотить в жизнь самые смелые и необыкновенные проекты.

Нова кімната

Так, наприклад, в малогабаритній однокімнатній квартирі за допомогою такої перегородки можна зробити окрему дитячу кімнату, нехай і невелику, але все ж. Причому така кімната може бути повністю ізольованою, так як зсередини перегородка обшивається звукоізоляційними матеріалами і в ній навіть можна встановити двері.

Перегородки з гіпсокартону в кімнаті також можуть оснащуватися нішами, які дуже зручно використовувати як полички для самих різних дрібних речей. Якщо задатися метою, то можна зміцнивши нішу розмістити там навіть телевізор. Ще один плюс такої перегородки це можливість швидко демонтувати її та перенести в будь-яке інше місце, так вона не несе на собі ніякого навантаження, робиться це досить легко.

З чого складається конструкція

Сама по собі конструкція являє собою каркас, зібраний з металевих профілів двох типів - направляючого та стійкового. Для монтажу направляючого профілю в підлозі, прилеглої стіни і в стелі свердлити отвори з кроком 50 сантиметрів, в які вставляються дюбелі й за допомогою шурупів профіль закріплюється. Далі використовуючи схил, строго вертикально встановлюється стійковий профіль і кріпиться до направляючих профілів також шурупами.

Якщо є бажання зробити перегородку міцніше, то можна зменшити крок кріплення стійкового профілю з 60 до 30 сантиметрів. Слідом, теж строго по схилу, монтується лист гіпсокартону й кріпиться до стійкового профілю за допомогою шурупів з потайною головкою.

При збиранні конструкції потрібно не забути про її наповнення утеплювачем інакше навіть при несильному ударі вона звучатиме як барабан. Після складання шви шпаклюють, покривають армованою сіткою і шпаклюють ще раз. Далі на отриману поверхню можна нанести будь-який облицювальний матеріал, хоч плитку, хоч шпалери, хоч декоративну штукатурку.

Який вам більше подобається. Перегородки з гіпсокартону в кімнаті, це дуже просто та зручно. До речі, потрібно мати на увазі, що якщо у вашій квартирі підвищена вологість, то потрібно використовувати спеціальний вологостійкий гіпсокартон, оброблений антисептиками й гідроізоляційними матеріалами.