Японський стиль - подих Сходу

Європа тягнеться до Сходу, культура якого все більше і більше завойовує увагу європейців. Вони вважають модним все. Їх приваблює самобутність, таємничість, традиції, які є багатовіковими. І як все це може співпрацювати зі словом прогресу, яке є останнім.

Лестница - это удобное, необходимое и красивое сооружение, которое используется, как для хозяйственных, так и промышленных нужд. Самой надежной, конечно, является лестница металлическая , которая выдерживает большой вес, но имеет прочный и легкий каркас, выглядит эстетично и не занимает большую площадь.

Квартира і японський стиль

Популярність японського стилю набирає силу. Сучасна квартира без цього оформлення вважається старомодною. Коли мова йде про простоту, елегантність, функціональність, незвичайні рішення, то хочеться, щоб японська культура увійшла в наше життя. Завдяки японському інтер'єру можна позбутися від усіх неприємностей, які підстерігають зовні.

У Японії будинки будуються без стін. Краєвид, який оточує будиночок - це доповнення інтер'єру. Всередині немає кімнат, але є багато зон. Використовуються різні ширми, фіранки, перепади рівня підлоги. Сучасний японський стиль зумів все це увібрати в свою культуру. Завдяки ширмам квартира стає легкою і прозорою. Є можливість ширми переставляти, тоді інтер'єр може стати новим кожен день.

Тонкощі сходу
У Японії діє принцип, який свідчить, що все зайве є потворним. Японський інтер'єр прагне до порожнечі, яка підкреслює витончений внутрішній простір, який розташовується в будинку. Особливість в Японії являє собою мінімалізм. У цьому випадку в будинку не буде нічого зайвого. Мова йде про предмети меблів, побут і декор. Все домашнє начиння і всі речі знайшли місце в шафах, які вбудовані в стіни. У підсумку квартира або будинок виглядають, як порожні.

Коли

робиш в стіні нішу, то вона може підкреслити всю красу і лаконічну форму стіни, а також горизонтальних площин, таких як підлога і стеля. У цю нішу можна поставити квіти. Також тут може вміститися шкатулка, статуетка, книга, загалом будь-яка річ, яка припадає до серця господареві.

Головне пам'ятати, що предмети повинні бути практичними і красивими. Красу видно в неповторності. Унікальність помічена в кожній речі. При цьому тільки господар знає, що стоїть за конкретною річчю, яка історія і чим вона унікальна.

До того ж японський стиль прекрасно гармонує з природою. Для японців головною є природна краса. Саме вона являє собою сутність японської філософії. Тому в будинку, побудованому в японському стилі, можна знайти теплі і спокійні колірні відтінки. Все, що знаходиться всередині виконано з природних матеріалів. Мова йде про дерево, бамбук, рисовий папір, нерівну цеглу, солому.