Язык оригинала: русский Як вибрати шпалери для коридору правильно?

Ваи нужны качественные обои и большой выбор? Тогда вы можете купить обои для стен в интернет магазине

Приходячи додому або кому-небудь в гості, перше враження про ремонт у квартирі створює коридор. Також цікаві сусіди, які так і норовлять всунути свій ніс до Вас у квартиру і побачити як Ви там поживаєте, у них теж складеться враження про Вас і Вашої квартирі від побаченого коридору і що в коридорі.
Відмінність коридору від передпокою тим, що в ній зустрічають гостей, а коридор служить якимсь міжкімнатним простором. І все задаються питанням, як перетворити коридор, зробити його особливим і виразним, щоб він мав гідний вигляд і не зменшувався в розмірах. Як вибрати шпалери для коридору правильно?
Для коридору найкраще підібрати миються шпалери. Такі шпалери поділяються на кілька видів. Одні потрібно мити м'якою губкою, оскільки вони не витримають різних навантажень, вони м'які й чутливі, а іншим шпалерам не страшні навіть миючі засоби, а треті можна мити і чистити жорсткою щіткою. Так що з трьох видів краще вибрати третій варіант. Ці шпалери на скловолокнистою або вініловій основі. Можна використовувати і так звані бамбукові шпалери або рідкі. Більш цікавий дизайн мають рідкі шпалери і бамбукові.
За рахунок рідких шпалер ви зможе приховати шорсткості стін. Вони являють собою рідку масу, яку наносять як штукатурку. Також варто відзначити, що такі шпалери не маю швів. Що стосується бамбукових шпалер, то зверніть увагу, що за рахунок них ви зможете наповнити свій інтер'єр нотками дикості. Але їх недолік в тому, що вони не переносять вологості.
Колір шпалер для коридору підбирається на ваш розсуд і залежно від планування самого приміщення. Для квадратних приміщень підійдуть темні насичені шпалери.
  Ну, а якщо ваш коридор вузький, то темні відтінки шпалер неприйнятні. Краще підберіть такі відтінки, як бежевий, світло-зелений, білий та інші. Якщо ж ви хочете поклеїти там шпалери з малюнком, потрібно підібрати грамотно малюнок, оскільки від цього буде залежати дизайн цього приміщення.
Пам'ятайте про те, що при виборі візерунка враховуйте площа коридору і його планування. Можете купити шпалери з імітацією під шовк, які переливаються на світлі й можуть грати відтінками. Для довгих коридорів не варто вибирати шпалери з смугами, краще підійдуть прості малюнки. Також непоганим варіантом будуть фактурні шпалери, які імітують плитку, шкіру, штукатурку та інші матеріали. Так що постарайтеся підійти усвідомлено до вибору шпалер для коридору.