Заборная решітка зручна у використанні

Заборная решітка пластикова - матеріал сучасного виробництва, що прийшов на зміну парканів з сітки рабиці і штахетника. Вона може бути ефективно використана в огорожі житлової території, будівельних об'єктів, дитячих та спортивно-ігрових майданчиків, садових території, велосипедних і мототрасі. Встановлювані паркани можуть бути постійними і навіть тимчасовими і переносними.

 Кріпиться вона до дерев'яних або металевих опор, які встановлюються через 2-3 метри далеко один від одного. Забірну решітку кріплять до них використовуючи пластикові або металеві хомута для кріплення або навіть дріт. Для додання додаткової жорсткості простягають по верху і по низу решітки міцну проволоку.Заборная решітка

Заборная решітка із пластику має дуже малу вагу (при довжині 1 рулону в 20 метрів, вага решітки становить близько 7 кг.), Що значно спрощує процес її установки і навіть транспортування. При всьому при цьому огорожі з пластикової забірної решітки володіють великим запасом міцності, легкістю при транспортуванні, вони дуже довговічні і ніяк не схильні до гниття і корозії, на відміну від металевої забірної сітки. Через відсутність у своєму складі металевих частинок, такі паркани не заважають проходженню через них низьких радіохвиль, що не перешкоджає якісному прийому радіо і трансльованих телепередач.

Додавання в процесі виробництва спеціальних добавок у огорожну решітку, забезпечує дуже високий рівень опору сонячному ультрафіолетового випромінювання і надає здатність протистояти атмосферних впливів, таким як сніг, дощ і град. Парканні решітки не потребують фарбування та мають величезну різноманітність форм і кольорів.

Пластикова забірна решітка також придатна для огородження територій призначених для утримання всіляких дрібних тварин, особливо незамінна для будівництва різних загонів і вольєрів. Завдяки своїй неймовірній гнучкості і різниці осередків, вона може приймати абсолютно будь-які форми і здатна виконувати абсолютно різні функції.

 Це може бути як підтримка і захист рослин на вашому дачній ділянці, так і спорудження живоплоту з кучерявими рослинами використовуючи решітку з великою осередком. Гратами з дрібним осередком можна відгородити балкон і перила. Дуже часто в комбінації з гратами застосовується пластикова сітка.