Заміське будівництво

Переваг в індивідуальному житловому будинку предостатньо й крім ціни питання. Важливий при цьому й факт чистоти навколишнього повітря, так як забрудненість московських кварталів вже давно викликає тривогу екологів.

Купуючи ж житловий будинок за межами московської кільцевої автодороги, майбутні власники отримують свіжість і чистоту природи, можна сказати, в якості безкоштовного бонусу.

На сегодняшний день одним из самых популярных мест проведения различных международных выставок, салонов, форумов является выставочный центр «Крокус-экспо» в Москве. Поэтому забронированная возле него гостиница крокус экспо или аренда двухэтажного финского коттеджа в непосредственной близости центра будет удобным вариантом проживания.

Вибір будинку

Власний дім легко можна обладнати відповідно до власних вимог і побажань. Індивідуальне опалення, установка кондиціонерів і навіть ліфтового обладнання не зажадають численних узгоджень і суперечок з сусідами - власник сам вирішує, що й де буде встановлено в його власному будинку.

Якщо ж бюджет, наявний на придбання житла, не дозволяє стати власником індивідуального житлового котеджу, можна вирішити питання із заміським проживанням дещо іншим способом.

В даному випадку можна придбати житлові метри в пентхаусах. Такі будинки являють собою певний компроміс між проживанням із сусідами й перевагами приватного заміського житла.

Такі будинки будуються на кілька сімей відразу, що дозволяє значно заощадити не тільки на зведенні стін, але й на прокладання комунікацій (електрика, газ, водопровід і т.д.). при цьому кожна проживаюча в такому будинку сім'я має не тільки окремі входи у власні житлові приміщення, а й обгороджені земельні ділянки, які не мають нічого спільного з сусідніми.

Пентхауси

Крім того, сьогодні популярні варіанти підбору житла в пентхаусах сім'ями друзів або родичів. Часто в пентахуси переїжджають на постійне житло навіть всі сусіди по майданчику багатоквартирного будинку.

Банківські установи сьогодні пропонують великий вибір кредитних продуктів на будівництво й покупку заміської нерухомості за цілком привабливими ставками.

При цьому не обов'язково мати велику суму на початковий внесок або шукати велике число поручителів - в якості застави може виступати безпосередньо об'єкт нерухомості. Погодьтеся, що такий варіант покупки житла не тільки вигідний, але й досить зручний.