Заміський будинок - мрія здійсненна

Заміські будинки стають популярнішими з кожним роком. Цьому є маса причин. Якщо раніше люди прагнули стати міськими жителями, то зараз спостерігається зворотна тенденція. Свіже повітря, близькість природи і відсутність шуму доріг стали для багатьох життєвою необхідністю, а також елементом розкоші. З одного боку, коли ми чуємо фразу "заміський будинок", то у нас виникає асоціація з величезними витратами на будівництво та отриманням дозволів від різноманітних інстанцій.

Скажімо так, що легкою всю цю справу назвати не можна, але зробити мрію реальністю не настільки й складно. Необхідно зробити тільки кілька кроків у цьому напрямку. По-перше, потрібно знайти перевірену компанію, яка виконує будівництво заміських будинків у вашому регіоні. По-друге, необхідно ознайомитися з уже виконаними проектами. Це дасть можливість скласти правильне враження про конкурентні позиції компанії на ринку і рівні професіоналізму.

Подивіться уважно каталог пропонованих типів проектів. До кожного з них повинні додаватися детальні креслення з поверховими планами, повинні бути прописані всі деталі з дотриманням будівельних норм. Якісна і грамотна розробка проекту - це запорука того, що ви дійсно отримаєте будинок своєї мрії.

Дуже важливо визначитися з будматеріалами. Від їхнього вибору залежить кошторис основних витрат. Слід вирішити, який фундамент буде біля будинку (монолітний або стрічковий), які матеріали будуть використовуватися для перекриттів між поверхами, а також можливі варіанти вибору покрівельних матеріалів. До речі, остання позиція також має великий вплив на вартість проекту.

В настоящее время широко применяется новый кровельный материал - битумная черепица, превосходящая по своим качествам предыдущие виды. Поэтому битумную черепицу катепал купить киев - значит быть уверенным в качестве, надежности и долговечности кровельного материала.

Складність архітектурного втілення даху впливає на вибір матеріалів. Чим складніше форма, тим більш гнучкими вони повинні бути для її оформлення. У цьому плані дуже добре себе зарекомендувала бітумна черепиця. Вона м'яка за своїми властивостями, тому піддається будь-якому стайлінгу. Слід зауважити, що при монтажі дуже низький відсоток відходів, а це великий плюс в аспекті грамотних витрат будматеріалів. У гнучкої черепиці значний термін експлуатації (30-50 років), тому її придбання можна вважати вигідним вкладенням коштів.

Можливість мати власний будинок або котедж на сьогоднішній день дійсно стала реальністю.

Це підтверджує масове будівництво різних котеджних селищ з гарною транспортною розв'язкою і інфраструктурою. Досить тіснитися в міських квартирах, пора переселятися на волю і свіже повітря. Тепер і у вас буде теплий, затишний і красивий заміський будинок-мрія.