Затишок і спокій вашої оселі

Порядок і чистота в будинку, палітра теплих кольорів, улюблені штучки, м'яке освітлення завжди створювали атмосферу затишку і комфорту. Ми створюємо свій куточок простору, в якому відпочиваємо, ростимо дітей, приймаємо гостей. Затишок там, де ми почуваємо себе в безпеці.

Полноценная интимная жизнь полезна для здоровья партнеров и чтобы она протекала с максимальным удовольствием нужно заказать спрей с лидокаином, а результаты его применения не заставят себя ждать.


Прийшовши в гості, і бачачи навколо музейну чистоту, ідеально розставлені речі, стопкою викладені журнали і книги, людина боїться порушити цей зразковий порядок, зім'явши покривало на кріслі або ненароком зсунувши книгу. Таке приміщення не можна назвати затишним. Затишок полягає зовсім в іншому.

Щоб створити затишне приміщення, необхідно подбати про колірну гаму. М'які, теплі, натуральні кольори дуже допоможуть у цьому. Колір фісташок, вершкового масла, кава, капучино, какао з молоком - безпрограшно створять атмосферу затишку і спокою.

Предмети з дерева або його імітація, якими наповнена кімната, створюють ефект тепла, надійності і вічності. Ніби сама природа зробила крок в будинок. Дерево дуже благотворно впливає на психіку. Тільки не варто перевантажувати кімнату ним, інакше це буде виглядати неприродно.

Існують також предмети, які дорогі нам, як спогади дитинства. Улюблена лялька, фотографія мами, плюшеве ведмежа, старовинне дзеркало, колекція орхідей - все, що миле серцю, створює непорушність часу і служить захистом від зовнішнього світу.

Освітлення теж грає важливу роль у створенні затишного простору. Всі знають, що варто погасити загальне світло і запалити маленький світильник, настільну лампу або свічку, як простір стає загадковим і таємничим. Предмети змінюють свої чіткі обриси, стають розмитими, приглушаются яскраві кольори, і кімната стає набагато затишніше.

Щоб приміщення відповідало поняттю затишку, необхідно дотримуватися при її оформленні єдиного стилю. Якщо кімната виконана в класичному стилі, не варто поміщати в неї предмети стилю техно або хай-тек. Купуючи вподобану річ для своєї кімнати, потрібно подумати про те, чи впишеться вона в загальний стиль кімнати. Навіть якщо штучка вже дуже подобається, а загальному стилю не відповідає, то краще відмовитися від її покупки, ніж мати "чужинця".

Кожен хоче створити для себе надійний, затишний, комфортний простір. Не бійтеся фантазувати, експериментувати, помилятися. Слідуючи нехитрим радам, можна легко створити тиху, затишну гавань в бурхливому морі нашого життя.