Земельна ділянка для будинку

Ви придбали земельну ділянку, але не маєте достатньо грошей, щоб ЇЇ відразу облаштувати. Щоб досягти бажаного, найкраще розбити будівництво на кілька етапів.

В наше время многих волнуют расходы на строительство дачи, но все же можно себе позволить иметь загородный дом. Недорого можно купить дачу в днепропетровской области в любой местности - у реки или леса, с большим домом или маленьким, или просто садовый участок.


Спочатку необхідно розпланувати конкретні місця розташування будівель, городу, саду, місця відпочинку та зберегти цю схему на комп'ютері, щоб надалі користуватися нею. Дві основні потреби, які необхідні людині при роботі або відпочинку на земельній ділянці - це туалет і можливість сховатися від сонця і дощу.

Перший необхідно будувати з урахуванням санітарно-гігієнічних вимог в місці (не по центру земельної ділянки), яке після закінчення зведення будинку буде не видно. Не можна, щоб на відстані менше 25 м знаходився колодязь, бажано не зводити туалет близько від майбутнього будинку і відступити хоча б метр від межі ділянки. Крім того, необхідно враховувати схил місця, тобто куди підуть стоки при користуванні даною спорудою. Найкраще туалет будувати на самому нижньому ярусі ділянки.

Що стосується захисту від сонця або дощу, на перший час краще зробити звичайний навіс. Якщо ділянка зовсім відкрита, то його можна робити де завгодно, природно подалі від туалету. При наявності поблизу дерев краще ставити навіс ближче до них з урахуванням руху сонця, тоді з одного боку споруда може ще додатково прикриватися листям.

Якщо на ділянці є водопровід, то проблем з водопостачанням у Вас бути не повинно, може хіба що виникнути необхідність придбання шланга і підведення води ближче до місць відпочинку. Якщо доступ до води обмежений або вона знаходиться на віддаленій відстані в колодязі або на джерелі, то необхідно запастися на ділянці ємностями з водою. Згодом залежно від гідрологічних умов ділянки та фінансових можливостей можна буде пробурити свердловину або викопати власний колодязь.

 Ще одна проблема, яка виникає в таких умовах це гігієна, тому по необхідності подбайте про умивальник. На перших порах дану функцію може виконувати звичайна п'ятилітрова пляшка або похідний умивальник.

Вам треба облаштовувати земельну ділянку, на якій ніде ночувати, але в житті все буває, тому найкраще подбати про покупку намета, особливо якщо ділянка далеко від основного місця проживання. Ще одна перша необхідність - це паркан.

Дана споруда потрібна тим (наприклад, молоде подружжя), хто не любить перебувати перед сусідами як на долоні. Якщо немає можливості побудувати огорожу з дощок, то можна придбати найдешевший варіант паркану з металевої сітки рабиці, а відокремлені місця додатково закрити старою непрозорою клейонкою.