Зварна і ткана оцинкована сітка

Застосування зварної і тканої оцинкованої сітки. Не секрет, що сучасний будівельний ринок пропонує величезне різноманіття корисних і якісних матеріалів. Сьогодні піде мова про тканих і зварних оцинкованих сітках.

Сітка ткана оцинкована виготовляється з нержавіючої дроту. Діаметр дроту, з якого її тчуть, може варіюватися в досить широкому діапазоні - від 0,03 до3 міліметрів. Ще слід згадати, що дріт при цьому буває різного перетину, вручну її НЕ виготовиш. Виробляється вона на спеціальних човникових і безчовникових верстатах, повністю автоматизованих.

У всі часи Новорічне свято не обходилось без пухнастої лісової красуні. І сьгодні Ялинка займає центральне місце у святкуванні Нового року.


Широке застосування знаходить сітка ткана оцинкована в будівельній індустрії. В основному, вона використовується як основа для нанесення штукатурки на стіни: вона попереджає поява тріщин, які утворюються при висиханні і усадці штукатурних матеріалів.

Крім того, її можна застосовувати в якості армуючого матеріалу для виконання облицювання фасадів будівель і при внутрішній обробці: наприклад, її набивають на стіну перед наклейкою кахельної плитки, при її допомоги монтують теплоізоляційний шар покрівлі.

Застосування тканої оцинкованої сітки в якості армуючого матеріалу значно збільшує термін служби оштукатуреній поверхні: вона може зберігати свій первозданний зовнішній вигляд до вісімдесяти років. Проте ж, і це не останнє місце її застосування.

Сітку ткану оцинковану застосовують для зведення складних архітектурних ансамблів і скульптур. Крім цього, використовують її і в машинобудуванні, нафтохімічній промисловості. Оскільки сітки можуть мати самі різні розміри осередків, то їх з великим задоволенням використовують для систем воздухоочистки, фільтрувального обладнання, для сушіння різних будівельних матеріалів і для виготовлення товарів для використання в домашньому господарстві.

По виду, ткана сітка буває полотняного переплетення з прямокутними і квадратними осередками, саржевого переплетення, з квадратними осередками, перевивального плетіння, з прямокутними осередками.

До слова сказати, великою популярністю користується продаж зварної сітки.

Вона дуже схожа на сітку рабицю. Але зварна сітка має набагато більше переваг. Сфера її застосування досить широка, за рахунок того, що вона значно міцніше рабиці. Виробляють її з дротів, розташованих перпендикулярно один одному, а місця з'єднання дроту обробляють методом точкового зварювання. Власне, це і підвищує її зносостійкість.