зволожувач і осушувач повітря

    

Осушення повітря може знадобитися як в побутовому житті, так і в промисловій сфері . осушувач повітря у  промисловій сфері може знадобитися осушення в громадських басейнах, аквапарках, фармацевтичної промисловості, кондитерської промисловості, складах, холодильних камерах, в процесі пластмасового литва та інших проізвожствах. Також при будівельних чи ремонтних роботах, при ліквідації наслідків затоплення.

Всім відомо, що однією з головних характеристик клімату є вологість повітря. Саме від нього, багато в чому, залежить самопочуття людей.Також, вологість повітря необхідна для збереження меблів і кімнатних рослин.Якщо повітря в квартирі буде занадто сухим, мешканці будуть відчувати нездужання і сонливість.Тому дуже важливо стежити за тим, щоб мікроклімат житла завжди був у нормі.Дуже добре в цьому можуть допомогти зволожувачі повітря. Крім того, вони чудово очищають повітря від різного роду пилу.Завдяки ним, вдається захиститися від алергії та убезпечити дітей від запалення слизової оболонки. 

На сьогоднішньому російському ринку представлено досить багато зволожувачів повітря. Ви цій статті ми поговоримо про основні типи цього пристрою.Найбільш прості зволожувачі повітря це ті, які працюють на основі холодних випарів. У ємність потрапляє вода і капає на спеціальний картридж. Через нього і проганяється сухе повітря, який, завдяки цьому, насичується вологою.Вельми популярно пристрій, зване мийкою повітря.У його основі лежить волого-механічне очищення. У приладі встановлені пластикові диски, що створюють з рідини парову баню. В результаті, повітря вдається очистити як від шкідливого пилу, так і від квіткового пилку.Мийка повітря Boneco працює на основі іонізуючого срібного стрижня. Як відомо, цей метал найкраще очищає воду і володіє антибактеріальними властивостями.Головне достоїнство мийок повітря в тому, що вони здатні виконувати відразу декілька функцій, і від їх роботи практично немає шуму.Існують і ультразвукові очисники повітря.Вони працюють на основі високочастотних коливань, в результаті чого, зволожене повітря потрапляє в приміщення як туману.

 Основна вигода таких приладів в тому, що вони споживають мало енергії.Однак, присутній в ультразвукових очисниках недолік і пов'язаний він з тим, що в повітря потрапляє сіль, присутня у водопровідній воді.Можна зустріти на ринку очищувачів повітря і кліматичні компресори.Ці пристрої мають три ступені очищення. У першу чергу, бруд і пил видаляє НЕРА-фільтри. Далі, повітря зволожується і в завершенні, з нього прибираються залишки неприємних запахів.У кожному разі, який зволожувач повітря ви б не вибрали, він обов'язково поліпшить мікроклімат у вашій оселі. Це стане запорукою здоров'я мешканців і збереження багатьох речей.